• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

e-jett ile mobil uyumluluğa pratik geçiş klavuzu posta adreslerinize gönderilmiştir.

e-jett » Yardım ve Destek Merkezi » Gelişim raporları » e-jett ile mobil uyumluluğa pratik geçiş klavuzu posta adreslerinize gönderilmiştir.
"Mobil uyumluluk işlemlerini nasıl yapabilirim?" sorusu neredeyse tüm müşterilerimizin ortak gündemi oldu. Mobil uyumluluğa geçiş konusunun çözümü olarak, yazılımcılarımız size sitenizi mobil uyumlu hale getirebilmeniz için bir pratik klavuz hazırladılar.
e-jett ile mobil uyumluluğa pratik geçiş klavuzu posta adreslerinize gönderilmiştir.
"Mobil uyumluluk işlemlerini nasıl yapabilirim?" sorusu neredeyse tüm müşterilerimizin ortak gündemi oldu. Mobil uyumluluğa geçiş konusunun çözümü olarak, yazılımcılarımız size sitenizi mobil uyumlu hale getirebilmeniz için bir pratik klavuz hazırladılar.
1 Nisan 2015 tarihinden sonraki bir çok gelişim raporumuzda belirttiğimiz üzere Mobil uyumluluğa geçiş işlemleri internet sitenizin görünümünde belirgin değişikliklere neden olacaktır. Sitenizde görsel bir değişim söz konusu olduğu için bu geçiş çalışmaları RETURN Group tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmemiştir.
 
Yine de bu geçiş işlemlerini yapmayı dilerseniz, size lazım olan tüm araçlar e-jett yönetim panelinize ücretsiz ürün geliştirme kapsamında eklenmiştir.
 
Web sitenizin google'da (öncelikli bir sırada) bulunması sizin için/şirketiniz önemli bir konu ise mutlaka klavuzumuzu inceleyerek, gerekli işlemleri gerçekleştiriniz.
 
Son 1 hafta içerisinde duyurularımızda belirttiğimiz üzere, Google 21 Nisan 2015 tarihi itibari ile tüm arama sıralamasını değiştiren yeni bir uygulama başlattı. Bir internet sitesinin mobil cihazlarla uyumlu olup olmaması bundan sonra o sitenin bulunma sıralamasında etkili olacaktır. Bu yüzden eğer bulunma sıralamanızı iyileştirmek istiyorsanız mutlaka web sitenizi mobil cihazlar ile uyumlu hale getirmelisiniz.
 
Bugün e-posta adreslerinize gönderdiğimiz "Mobil uyumluluğa pratik geçiş klavuzu" bu işlemleri gerçekleştirken en az detaya takılarak, pratik bir şekilde tasarımınızda ve sayfa içeriklerinizde acil değişim gerektiren konuları ve bu işlemleri nasıl gerçekleştirebileceğinizi açıklamaktadır.
 
Eğer klavuz e-posta adresinize ulaşmamış ise e-jett üye girişi gerçekleştirdikten sonra açılan sayfada download linki yer almaktadır.
 
Siteniz için gerekli güncellemelere başlamadan önce lütfen anasayfanız için gerekli işlemlerin ortalama 2 saat süreceğini göz önüne alınız.
 
 

HATIRLATMALAR

Tüm müşterilerimiz için e-jett-8 kontrol paneli ücretsiz olarak kullanımınıza açılmıştır. İnternet sitenizin ekte yer alan klavuz yardımı ile e-jett-8'e ücretsiz olarak yükseltebilirsiniz.
 
Yine duyurularımızda belirttiğimiz üzere dileyen müşterilerimiz, bu değişiklik çalışmalarını kendi bünyelerinde gerçekleştirebilecekleri gibi, RETURN Group'tan bu geçiş işlemlerinin gerçekleştirilmesi hizmetini satın alabilirler. Hizmet bedeli 199 USD + KDV'dir, ortalama 1 site için çalışma süresi 3 saattir. Tüm tasarım özellikleri bu hizmete dahildir. Sayfa içerikleri bu hizmete dahil değildir.
 
Yine duyurularımızda belirttiğimiz üzere RETURN Group bu hizmeti ücretsiz promosyon olarak da sunmuştur.
 
1 Nisan 2015 - 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında e-jett hizmet süresi uzatmalarınızda "3 yıl süre uzatma" seçiminde promosyon olarak ek hizmet süresi yerine ücretsiz e-jett-8 upgrade hizmeti sunulmaktadır.
 

Promosyon sahibi RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. ve RETURN Technology LLC, bu promosyonu süresinden evvel bitirme, süre uzatma haklarına sahiptir.

23.4.2015