• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

2007'ye başlarken...

e-jett » RETURN Group® » Makalelerimiz » 2007'ye başlarken...
2006, RETURN Group'un kurulduğu 1998'den bugüne en hızlı ve büyük atılımlarını gerçekleştirdiği yıl olmuştur. İster yazılım ve internet hizmetleri arenasının global oyuncuları arasına girme hedefimizin ilk somut adımlarının atılması, ister iç piyasada en bilindik ürünümüz e-jett portföyünün %90 gibi oldukça yüksek bir büyüme oranı yakalaması; 2006 yılını kurumumuz açısından bir gurur yılı yapmaktadır.
2007'ye başlarken...
2006, RETURN Group'un kurulduğu 1998'den bugüne en hızlı ve büyük atılımlarını gerçekleştirdiği yıl olmuştur. İster yazılım ve internet hizmetleri arenasının global oyuncuları arasına girme hedefimizin ilk somut adımlarının atılması, ister iç piyasada en bilindik ürünümüz e-jett portföyünün %90 gibi oldukça yüksek bir büyüme oranı yakalaması; 2006 yılını kurumumuz açısından bir gurur yılı yapmaktadır.
RETURN Group artık global sahnede...
Fransız Int - Conseil firması ile Mart ayında gerçekleştirdiğimiz "e-jett ürünlerinin Fransa içi ulusal dağıtım/hizmet sunumu anlaşması" ile ürünlerimizin Fransa ve Avrupa ülkelerinde sürdürülebilir, hızlı satış ve üretim sisteminin ilk adımını gerçekleştirdik. Uzun vadede gerçekleştireceğimiz diğer distribütörlük anlaşmaları için bir örnek teşkil eden bu anlaşma ile yazılım ihraç eden az sayıdaki Türk şirketlerinden biri konumuna ulaştık.

Ulusal pazarda büyüme trendimiz ivmelendi...
Yönetim ekibimiz e-jett ürün ve hizmetlerinin Türkiye dışı bir ülke için franchise modelini oluştururken, satış ve destek kadromuzdan da sürekli olumlu raporlar aldık. Aydan aya gözlemlediğimiz bu gelişmeler, yıl sonunda somut rakamlara dönüştü ve %90 gibi sıradışı bir büyüme oranını yakaladık.

e-jett 2007 ürün ailesini geliştirdik...
Yukarıdaki süreçlere paralel olarak e-jett 2007 kodlu yazılım ürünlerimizi geliştirdik ve Eylül ayında piyasaya çıkardık.

e-jett 2007'nin bir önceki e-jett versiyonunda da olduğu gibi e-jett PRO kurumsal web sitesi, e-jett PLUS Portal ve e-jett e-ticaret versiyonları mevcuttur. e-jett 2007'nin en belirgin özellikleri google, MSN Search ve Yahoo arama motorları için ayrı ayrı optimizasyon yeteneklerine sahip olması ve üstün güvenlik özellikleridir.

2007 yılı hedef ve beklentilerimiz...
Siz, değerli müşterilerimizden aldığımız güçle, 2007 yılında da hem yurtdışı açılımımızı, hem de e-jett isimli ürünümüzün gelişimini sürdürmeyi planlıyoruz. Yine arztalep.com isimli portalimizin de yazılımını geliştirmeye devam etmekteyiz. arztalep.com'un yeni versiyonunda ürünlerinizin de online olarak satılabildiği bir yapı hedeflemekteyiz.

Bu vesile ile RETURN Bilişim A.Ş. adına siz değerli müşterilerimizin ve tüm yurdumuzun yeni yılını kutlar, sağlıklı ve bol kazanımlı bir yıl geçirmenizi dilerim.

Göker GÜLER
Yönetim Kurulu Başkanı

30.12.2006

HakkımızdaRETURN Group®, web sitenizi rakiplerinizin önüne çıkarmak için kesintisiz AR-GE faaliyetlerine devam eden, ürettiği internet yazılımları ile müşterilerine katma değer sağlayan bir şirketler topluluğudur. En bilindik ürünü e-jett Türkiye, ABD ve Fransa'da satılmakta, e-jett Türkiye'nin ender bilişim ihracatları arasındaki yerini güçlendirmektedir.
Başarılarımız Ürettiği eşsiz teknolojiler sayesinde müşterilerine her zaman rakiplerinden 1 adım önde olmalarını temin eden RETURN Group® 1996-2008 yılları arasında "Türkiye'de ilk" sloganıyla duyurduğu teknolojilerini 2008 yılından itibaren "dünyada ilk ve tek" olarak geliştirmiştir. RETURN Group® yazılımları Türkiye dışında ABD ve Fransa'da yaygın olarak ihraç edilmekte, e-jett ürünleri ise bu ülkeler dışında İngiltere, Çin ve Kanada'ya ihraç edilmektedir.

RETURN Group® 2003-2008 yılları arasında Tübitak Tenoparkında yer almıştır. e-jett ise TTGV tarafından desteklenmiş, TİDEB tarafından teşviğe layık görülmüş bir projedir. Şu anda patenti RETURN Group®'a ait 7 özel teknoloji dünyada sadece RETURN Group® müşterileri tarafından kullanılmaktadır.
MakalelerimizRETURN Group® yöneticilerinin sektördeki 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaştığı "Makaleler" alanı, web sitenizden daha fazla verim ve kazanç üretebilmeniz için öneriler barındırmaktadır.
ReferanslarımızŞu anda bağlı olduğunuz e-jett-1 ana makinasındaki referanslarımıza veya tüm RETURN Group® referanslarına bu menü vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir hazır web sitesi veya e-ticaret yazılımızı lisanslı kullanıyorsanız ve RETURN Group® sayfasında linkiniz yer almıyor ise, destek ekibimize konuyu ileterek, sitenizin referanslar sayfamıza eklenmesini hızlandırabilirsiniz.
e-jett Referanslarımız (1000+), Tüm RETURN Group® Referanslarımız (TR-ABD) (FR Eksik) (2000+)
Bize ulaşınRETURN Group® müşteri hizmetleriyle temasa geçerek, online olarak teklif alabilir, e-jett kullanımı veya web sitenizle ilgili bilgi almak istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.
www.return.com.trRETURN Group® hakkında daha ayrıntılı Türkçe bilgiyi, RETURN Group® Türkiye - RETURN Bilişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kurumsal web sitesi www.return.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.
 • Mobil uyumluluğa geçiş hakkında pratik bilgiler
 • RSS Haberler sayfa tipinde tesbit edilen mobil uyumluluk problemleri giderildi
 • RETURN Group Mail Sunucuları Kullanım Politikasında Değişiklik Bilgisi
 • e-jett e-ticaret ve Plus paketin Üye Sözleşmeleri ve Yasal Evraklar modülü güncellendi
 • DYNA bannerlar ile ziyaretçilerinizin dikkatini çekin! Dyna Banner yerleşim düzeni sisteme eklendi.
 • e-bülten gönderimi için STMP ayarlarınızı güncellediniz mi?
 • Ücretsiz mobil upgrade promosyonumuz sona ermiştir.
 • "Paylaş" ve "Yazdır" özellikleri "Sayfa Başlığı" alanına taşındı.
 • e-jett 8.1 servis paketi sisteme yüklenmiştir.
 • Mobil uyumluluk testleri 6 farklı mobil cihaz simülasyonu olarak sisteme eklendi.
 • e-jett'te yeni bir hazır sayfa tipi: Anketlerim (e-jett dyna yenilikleri-10)
 • e-jett ile mobil uyumluluğa pratik geçiş klavuzu posta adreslerinize gönderilmiştir.
 • CSS3 stiller / internet sitenizin arkaplan özellikleri - 2 (e-jett dyna yenilikleri-9)
 • internet sitenizin arkaplan özellikleri - 1 (e-jett dyna yenilikleri-8)
 • Bar Objelerim stilleriniz tümüyle yenilendi (e-jett dyna yenilikleri-7)
 • Sosyal Ağlarınıza site tasarımınız üzerinde linkler verin (e-jett dyna yenilikleri-6)
 • e-bülten ve e-ticaret menüleri birleştirildi. (e-jett dyna yenilikleri-5)
 • e-jett email kapasiteleriniz 2X arttırıldı! (e-jett dyna yenilikleri-4)
 • e-jett hazır web sitesi kontrol paneli menü yapısı (e-jett dyna yenilikleri-3)
 • Kullanımınıza sunulan yeni web tasarım buttonları (menüleri) (e-jett dyna yenilikleri-2)