• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

internet siteniz rekabete hazır mı?

e-jett » RETURN Group® » Makalelerimiz » internet siteniz rekabete hazır mı?
Rekabetçi web siteleri, sanayici ve ticaret erbaplarına, ihracat ve rekabet açısından avantaj sağlıyor. e-jett alt yapısı kullanılarak üretilen web siteleri, yeni pazarlara ulaşma, müşteri ile interaktif ilişki kurma ve sitedeki bilgileri güncel tutma konularında site sahibine rekabet avantajı sağlamaktadır.
internet siteniz rekabete hazır mı?
Rekabetçi web siteleri, sanayici ve ticaret erbaplarına, ihracat ve rekabet açısından avantaj sağlıyor. e-jett alt yapısı kullanılarak üretilen web siteleri, yeni pazarlara ulaşma, müşteri ile interaktif ilişki kurma ve sitedeki bilgileri güncel tutma konularında site sahibine rekabet avantajı sağlamaktadır.
İnternette rakiplerinize üstünlük sağlamak için e-jett'i tercih etmelisiniz.

e-jett'in benzersiz alt yapısında yer alan otomatik arama motoru optimizasyonu, site içeriğine yerleştirilen bilgilerin arama motorlarına otomatik olarak kaydedilmesini sağlar. Ayrıca arama motorlarının önem verdiği sistematik yapıyı bünyesinde barındıran e-jett, hazırlanan sitenin arama motorlarında hızlı bir şekilde yükselmesini sağlar.

Aşırı rekabetçi piyasalarda, yani sektördeki rakiplerinin çoğunun web sitesi olduğu piyasalarda, faaliyet gösteren firmalar için ayrıca "e-jett search engine optimizer" yazılımı da satın almak mümkün. Örneğin oyuncak, lastik gibi hem rekabeti yüksek hem de çok genel terimlerde sitesini rakip sitelere oranla daha önce listeletmek isteyen firmalar "e-jett arama motoru optimizatörü" (search engine optimizer) ile başarıya ulaşırlar.

e-jett, gerek Türkçe hazırlanan gerekse diğer dillerde hazırlanan sayfaları, hazırlandığı dile göre arama motoru opmizasyonu gerçekleştirir. Bunun sonucu olarak da yabancı dillerde hazırlanan sayfalar da hızla yurtdışı arama sonuçlarında yükselirler ve site sahibinin ihracat yapmasına olanak sağlayacak yeni müşteri adaylarına ulaşmasını sağlar.

Diğer yandan e-jett alt yapısında bulunun on-line formlar ile site sahibi müşteri ile interaktif iletişim kurar. Bize Ulaşın, anket, on-line sipariş, kredi kartı ile ödeme, bülten yöneticisi, site üyelik sistemi, insan kaynakları ve benzeri formlar ziyaretçinin o site üzerinden on-line işlem yapmasına olanak verir.

İlkay YILMAZ
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

10.2.2007

HakkımızdaRETURN Group®, web sitenizi rakiplerinizin önüne çıkarmak için kesintisiz AR-GE faaliyetlerine devam eden, ürettiği internet yazılımları ile müşterilerine katma değer sağlayan bir şirketler topluluğudur. En bilindik ürünü e-jett Türkiye, ABD ve Fransa'da satılmakta, e-jett Türkiye'nin ender bilişim ihracatları arasındaki yerini güçlendirmektedir.
Başarılarımız Ürettiği eşsiz teknolojiler sayesinde müşterilerine her zaman rakiplerinden 1 adım önde olmalarını temin eden RETURN Group® 1996-2008 yılları arasında "Türkiye'de ilk" sloganıyla duyurduğu teknolojilerini 2008 yılından itibaren "dünyada ilk ve tek" olarak geliştirmiştir. RETURN Group® yazılımları Türkiye dışında ABD ve Fransa'da yaygın olarak ihraç edilmekte, e-jett ürünleri ise bu ülkeler dışında İngiltere, Çin ve Kanada'ya ihraç edilmektedir.

RETURN Group® 2003-2008 yılları arasında Tübitak Tenoparkında yer almıştır. e-jett ise TTGV tarafından desteklenmiş, TİDEB tarafından teşviğe layık görülmüş bir projedir. Şu anda patenti RETURN Group®'a ait 7 özel teknoloji dünyada sadece RETURN Group® müşterileri tarafından kullanılmaktadır.
MakalelerimizRETURN Group® yöneticilerinin sektördeki 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaştığı "Makaleler" alanı, web sitenizden daha fazla verim ve kazanç üretebilmeniz için öneriler barındırmaktadır.
ReferanslarımızŞu anda bağlı olduğunuz e-jett-1 ana makinasındaki referanslarımıza veya tüm RETURN Group® referanslarına bu menü vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir hazır web sitesi veya e-ticaret yazılımızı lisanslı kullanıyorsanız ve RETURN Group® sayfasında linkiniz yer almıyor ise, destek ekibimize konuyu ileterek, sitenizin referanslar sayfamıza eklenmesini hızlandırabilirsiniz.
e-jett Referanslarımız (1000+), Tüm RETURN Group® Referanslarımız (TR-ABD) (FR Eksik) (2000+)
Bize ulaşınRETURN Group® müşteri hizmetleriyle temasa geçerek, online olarak teklif alabilir, e-jett kullanımı veya web sitenizle ilgili bilgi almak istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.
www.return.com.trRETURN Group® hakkında daha ayrıntılı Türkçe bilgiyi, RETURN Group® Türkiye - RETURN Bilişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kurumsal web sitesi www.return.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.
 • Mobil uyumluluğa geçiş hakkında pratik bilgiler
 • RSS Haberler sayfa tipinde tesbit edilen mobil uyumluluk problemleri giderildi
 • RETURN Group Mail Sunucuları Kullanım Politikasında Değişiklik Bilgisi
 • e-jett e-ticaret ve Plus paketin Üye Sözleşmeleri ve Yasal Evraklar modülü güncellendi
 • DYNA bannerlar ile ziyaretçilerinizin dikkatini çekin! Dyna Banner yerleşim düzeni sisteme eklendi.
 • e-bülten gönderimi için STMP ayarlarınızı güncellediniz mi?
 • Ücretsiz mobil upgrade promosyonumuz sona ermiştir.
 • "Paylaş" ve "Yazdır" özellikleri "Sayfa Başlığı" alanına taşındı.
 • e-jett 8.1 servis paketi sisteme yüklenmiştir.
 • Mobil uyumluluk testleri 6 farklı mobil cihaz simülasyonu olarak sisteme eklendi.
 • e-jett'te yeni bir hazır sayfa tipi: Anketlerim (e-jett dyna yenilikleri-10)
 • e-jett ile mobil uyumluluğa pratik geçiş klavuzu posta adreslerinize gönderilmiştir.
 • CSS3 stiller / internet sitenizin arkaplan özellikleri - 2 (e-jett dyna yenilikleri-9)
 • internet sitenizin arkaplan özellikleri - 1 (e-jett dyna yenilikleri-8)
 • Bar Objelerim stilleriniz tümüyle yenilendi (e-jett dyna yenilikleri-7)
 • Sosyal Ağlarınıza site tasarımınız üzerinde linkler verin (e-jett dyna yenilikleri-6)
 • e-bülten ve e-ticaret menüleri birleştirildi. (e-jett dyna yenilikleri-5)
 • e-jett email kapasiteleriniz 2X arttırıldı! (e-jett dyna yenilikleri-4)
 • e-jett hazır web sitesi kontrol paneli menü yapısı (e-jett dyna yenilikleri-3)
 • Kullanımınıza sunulan yeni web tasarım buttonları (menüleri) (e-jett dyna yenilikleri-2)