• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

Internet sitesi yaptırmak

e-jett » RETURN Group® » Makalelerimiz » Internet sitesi yaptırmak
Profesyonel güvenilir e-ticaret, web tasarımı, Sanal POS, SSL, alan adı ihtiyaçlarınız için Türkiye'nin TÜBİTAK'ta yer alan tek firması.
Internet sitesi yaptırmak
Profesyonel güvenilir e-ticaret, web tasarımı, Sanal POS, SSL, alan adı ihtiyaçlarınız için Türkiye'nin TÜBİTAK'ta yer alan tek firması.

Web siteniz üzerinden ürün ve hizmet tanıtımı yapmak, e-ticaret ve on-line satış yapmak, kurumunuzu internette profesyonel olarak ifade etmek için ileri görüşlü bir yönetici olarak da ucuz maliyetle sadece broşür görünümünde bir web sitesi sahibi olmanın, size aslında ileride kazançtan çok, masraf ve yük olabileceğini görebiliyorsunuz.

Dolayısıyla da gelişen teknoloji ve kurumunuz ihtiyaçlarına göre, ileride sık sık karşılaşacağınız güncelleme masraflarından sizi kurtaracak, sağlam bir yatırım yapma arayışındasınız.

İnternette aktif güncelleyebileceginiz ama bunun için devamlı ücret ödemek zorunda kalmayacağınız kaliteli bir web sitesi içinse bu güncellemeleri kendinizin yapabiliyor olması gerek. Ama sizin de teknik bilginiz yok!

İşte tam bu noktada, eğer word programı ve internet kullanabiliyorsanız web yönetim paneli olan sistemler size cevap olacaktır. Ancak bu sistemlerden günümüzde o kadar çok var ki; şu kadar sayfa, şu kadar MB, yönetim paneli diye. Ama acaba her yönetim paneli aynı şeyi mi içeriyor, özelikleri aynı mı? Hepsi “arama motorlarında bulunun” diyor, ama acaba hangisi, nasıl sağlıyor bunu? İşte burada güvenilir bir firmayla çalışmanın önemi devreye giriyor.

Madem ki şirketinizi internete taşımak istiyorsunuz, o zaman herşeyden önce şirketinizin internetteki yerini doğru ellere teslim etmelisiniz. Peki bu konuda doğru adreste olup olmadığınızı nasıl bileceksiniz?

Size hemen bir kaç tiyo verelim. Önce siteden beklentiniz, sizin hangi adreste olmanız gerektiğinin birincil verisidir. Görüştüğünüz firma siteden beklentinizi doğru analiz edebilmelidir. Örneğin herkes sitesi çok güzel olsun ister ama elektronik ticaret hizmeti veriyorsanız, sizin için satış önceliklidir ve ürününüz aratıldığında, sitenizin arama motorlarında ilk sıralarda çıkması önemlidir. Çalışacağınız firma asıl bunun üstünde durarak sitenizin üretiminde, satışı sağlayacak unsurları ve detayları ön görebilmelidir. Bu gerek yönetim panelinde aramada üst sıralarda çıkmanız için yapılması gerekenler hakkında size danışmanlık vermek, gerek görsel objelerle satışı desteklemek şeklinde olabilir. Bu durumda gelen tekliflerde değerlendirilmesi gereken konu tasarım ve görsellikten öte arkada çalışan yazılımın kalitesi olur.

Nitekim tasarım dediğimizde de, tasarım sizin firmanızın internette görünen yüzüdür. Web sitenizi yapacak firma, sizin dilinizden anlamalı, müşteri portföyünüzü göz önünde bulundurarak, firmanızı kurumsal göstermek istiyorsanız, ona göre sizin logonuz ve kurumsal renklerinizle profosyenelliğinizi yansıtacak nezih bir site, yaptığınız işi en iyi lanse edebilecek size özel bir tasarımı üretecek ve size uzun vaadede sitenizden kazanç getirmeyi hedefleyecek vizyona sahip olmalıdır.

Web siteniz sonuçta sizin e-iş yerinizdir. Sadece bir alan adında “under construction” yazarak ya da şahane bir tasarımla ama size kazanç getirmeyecek bir yük olmamalıdır. Bu yüzden web servis sağlayıcı firmanız web siteniz kanalı ile size şirket içi verim arttırıcı ve maliyet düşürücü çözümleri de sunabilmelidir.

Sözün kısası çözüm ortağınız olacak firmanın amacı, size ürününü satmak değil, sizin web sitesi yaptırmaktan doğan beklentinizi en iyi hangi paket çözümü ile karşılayacağını analiz etmek olmalıdır. Siz sizden yana düşünen firmayı en iyi algılayacak olansınız. Bunu tesbitini de sizin yerinize sizden başka kimse yapamaz. Biz anca bir ufak tiyo verebiliriz.

Dürüst, verimli çözüm ortaklıkları her konuda sizi bulsun dileklerimizle, bir sonraki makalemizde görüşmek üzere...

Burcu TUĞAÇ

RETURN Bilişim Genel Koordinatör

Elektronik ve Hab. Yüksek Mühendisi

Her yerde bir reklam, her yerde site yapanlar, kafanız karıştı değil mi? Ne yapmalı ne etmeli de şöyle eli ayağı düzgün bir web sitesi sahibi olmalı? Her kafadan bir ses çıkıyor da, acaba hangisi doğru söylüyor, hangisi işimi çözecek? Bugün yaparız bu fiyata diyen bu firma yarın yerinde duracak mı? Kobinin derdinden anlayan yok mu?

7.7.2007

HakkımızdaRETURN Group®, web sitenizi rakiplerinizin önüne çıkarmak için kesintisiz AR-GE faaliyetlerine devam eden, ürettiği internet yazılımları ile müşterilerine katma değer sağlayan bir şirketler topluluğudur. En bilindik ürünü e-jett Türkiye, ABD ve Fransa'da satılmakta, e-jett Türkiye'nin ender bilişim ihracatları arasındaki yerini güçlendirmektedir.
Başarılarımız Ürettiği eşsiz teknolojiler sayesinde müşterilerine her zaman rakiplerinden 1 adım önde olmalarını temin eden RETURN Group® 1996-2008 yılları arasında "Türkiye'de ilk" sloganıyla duyurduğu teknolojilerini 2008 yılından itibaren "dünyada ilk ve tek" olarak geliştirmiştir. RETURN Group® yazılımları Türkiye dışında ABD ve Fransa'da yaygın olarak ihraç edilmekte, e-jett ürünleri ise bu ülkeler dışında İngiltere, Çin ve Kanada'ya ihraç edilmektedir.

RETURN Group® 2003-2008 yılları arasında Tübitak Tenoparkında yer almıştır. e-jett ise TTGV tarafından desteklenmiş, TİDEB tarafından teşviğe layık görülmüş bir projedir. Şu anda patenti RETURN Group®'a ait 7 özel teknoloji dünyada sadece RETURN Group® müşterileri tarafından kullanılmaktadır.
MakalelerimizRETURN Group® yöneticilerinin sektördeki 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaştığı "Makaleler" alanı, web sitenizden daha fazla verim ve kazanç üretebilmeniz için öneriler barındırmaktadır.
ReferanslarımızŞu anda bağlı olduğunuz e-jett-1 ana makinasındaki referanslarımıza veya tüm RETURN Group® referanslarına bu menü vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir hazır web sitesi veya e-ticaret yazılımızı lisanslı kullanıyorsanız ve RETURN Group® sayfasında linkiniz yer almıyor ise, destek ekibimize konuyu ileterek, sitenizin referanslar sayfamıza eklenmesini hızlandırabilirsiniz.
e-jett Referanslarımız (1000+), Tüm RETURN Group® Referanslarımız (TR-ABD) (FR Eksik) (2000+)
Bize ulaşınRETURN Group® müşteri hizmetleriyle temasa geçerek, online olarak teklif alabilir, e-jett kullanımı veya web sitenizle ilgili bilgi almak istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.
www.return.com.trRETURN Group® hakkında daha ayrıntılı Türkçe bilgiyi, RETURN Group® Türkiye - RETURN Bilişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kurumsal web sitesi www.return.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.
 • Mobil uyumluluğa geçiş hakkında pratik bilgiler
 • RSS Haberler sayfa tipinde tesbit edilen mobil uyumluluk problemleri giderildi
 • RETURN Group Mail Sunucuları Kullanım Politikasında Değişiklik Bilgisi
 • e-jett e-ticaret ve Plus paketin Üye Sözleşmeleri ve Yasal Evraklar modülü güncellendi
 • DYNA bannerlar ile ziyaretçilerinizin dikkatini çekin! Dyna Banner yerleşim düzeni sisteme eklendi.
 • e-bülten gönderimi için STMP ayarlarınızı güncellediniz mi?
 • Ücretsiz mobil upgrade promosyonumuz sona ermiştir.
 • "Paylaş" ve "Yazdır" özellikleri "Sayfa Başlığı" alanına taşındı.
 • e-jett 8.1 servis paketi sisteme yüklenmiştir.
 • Mobil uyumluluk testleri 6 farklı mobil cihaz simülasyonu olarak sisteme eklendi.
 • e-jett'te yeni bir hazır sayfa tipi: Anketlerim (e-jett dyna yenilikleri-10)
 • e-jett ile mobil uyumluluğa pratik geçiş klavuzu posta adreslerinize gönderilmiştir.
 • CSS3 stiller / internet sitenizin arkaplan özellikleri - 2 (e-jett dyna yenilikleri-9)
 • internet sitenizin arkaplan özellikleri - 1 (e-jett dyna yenilikleri-8)
 • Bar Objelerim stilleriniz tümüyle yenilendi (e-jett dyna yenilikleri-7)
 • Sosyal Ağlarınıza site tasarımınız üzerinde linkler verin (e-jett dyna yenilikleri-6)
 • e-bülten ve e-ticaret menüleri birleştirildi. (e-jett dyna yenilikleri-5)
 • e-jett email kapasiteleriniz 2X arttırıldı! (e-jett dyna yenilikleri-4)
 • e-jett hazır web sitesi kontrol paneli menü yapısı (e-jett dyna yenilikleri-3)
 • Kullanımınıza sunulan yeni web tasarım buttonları (menüleri) (e-jett dyna yenilikleri-2)