• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

2009'a başlarken

e-jett » RETURN Group® » Makalelerimiz » 2009'a başlarken
RETURN Group’un kuruluşunun 10. yıldönümünü yaşadığımız 2008, kendi isim ve ürünlerimizle dış pazara açıldığımız özel bir yıl oldu. Şubat ayında ABD’de RETURN Technology, LLC adı altında ürünlerimizin satış ve hizmetlerini sunan, yeni bir şirket kurduk ve e-jett ürünlerinin satışına başladık.
2009'a başlarken
RETURN Group’un kuruluşunun 10. yıldönümünü yaşadığımız 2008, kendi isim ve ürünlerimizle dış pazara açıldığımız özel bir yıl oldu. Şubat ayında ABD’de RETURN Technology, LLC adı altında ürünlerimizin satış ve hizmetlerini sunan, yeni bir şirket kurduk ve e-jett ürünlerinin satışına başladık.
RETURN Technology LLC kuruldu
Daha önceki yıllarda bazı firmalarla anlaşmalar gerçekleştirek ürünlerimizi ihraç etmiş, ancak ürün desteğinin hızı ve ürün geliştirilme süreçleri konularında bazı sorunlar yaşamıştık. e-jett ürünümüzü çıkardığımız 2003 yılından beri bir çok platformda ABD’de ürünlerimizin düzenli satışını gerçekleştirebileceğimiz kanallar aramış, distribütörlük konusu ile ilgili olarak bazı firmalar ile görüşmelerimiz olmasına rağmen somut adımlar atılamamıştı.

RETURN Technology LLC kuruldu
Şubat ayında ABD oluşumumuza başladık, RETURN Technology, LLC isimli şirketimizi kurduk, ilk personellerimizi burada yaşayan Türk’ler arasından seçerek e-jett destek yapısını yeniden yapılandırdık. e-jett’i ABD pazarına ve pazar şartlarına uygun hale getirdikten sonra, ürün satışlarımıza başladık.

Global ekonomik kriz
Sonbahar ile beraber global bir ekonomik kriz dalgasının önce Türkiye’deki, ardından ABD’deki etkilerini üzüntüyle izlemeye başladık. Ortaklarımızla müşterilerimize bu evrede nasıl destek olabileceğimizi değerlendirdik.

Türkiye’de e-jett ürünleri yeniden 2005 fiyatları ile
e-jett ürünlerimizin fiyatlarında indirim yapmayı kararlaştırdık ve ürünlerimizi 2005 yılı fiyatlarına geri çektik. e-jett PRO 179 USD, Plus 365 USD, e-ticaret 479 USD olarak yeniden etiketlendirdik.

Daha aktif ArzTalep.Net Bültenleri
Bildiğiniz üzere ArzTalep.Net bültenlerini tüm müşterilerimize ücretsiz olarak sağlamaktayız. 2009 yılında bu bültenleri daha yoğun kullanma ve müşterilerimize hatırlatma kararını aldık. Bülten gönderimi talep eden müşterilerimiz, tercih ettikleri bülten gönderim tarihi ile yazı metnini (Word belgesi olarak) ve bültende kullanılmasını istediği 2 adet resmi (JPG formatında) destek ekibimize ulaştırabilirler.

Bu vesile ile RETURN Bilişim A.Ş. adına siz değerli müşterilerimizin ve tüm yurdumuzun yeni yılını kutlar, sağlıklı ve kazançlı bir yıl geçirmenizi dilerim.

Göker GÜLER
Yönetim Kurulu Başkanı

15.1.2009

HakkımızdaRETURN Group®, web sitenizi rakiplerinizin önüne çıkarmak için kesintisiz AR-GE faaliyetlerine devam eden, ürettiği internet yazılımları ile müşterilerine katma değer sağlayan bir şirketler topluluğudur. En bilindik ürünü e-jett Türkiye, ABD ve Fransa'da satılmakta, e-jett Türkiye'nin ender bilişim ihracatları arasındaki yerini güçlendirmektedir.
Başarılarımız Ürettiği eşsiz teknolojiler sayesinde müşterilerine her zaman rakiplerinden 1 adım önde olmalarını temin eden RETURN Group® 1996-2008 yılları arasında "Türkiye'de ilk" sloganıyla duyurduğu teknolojilerini 2008 yılından itibaren "dünyada ilk ve tek" olarak geliştirmiştir. RETURN Group® yazılımları Türkiye dışında ABD ve Fransa'da yaygın olarak ihraç edilmekte, e-jett ürünleri ise bu ülkeler dışında İngiltere, Çin ve Kanada'ya ihraç edilmektedir.

RETURN Group® 2003-2008 yılları arasında Tübitak Tenoparkında yer almıştır. e-jett ise TTGV tarafından desteklenmiş, TİDEB tarafından teşviğe layık görülmüş bir projedir. Şu anda patenti RETURN Group®'a ait 7 özel teknoloji dünyada sadece RETURN Group® müşterileri tarafından kullanılmaktadır.
MakalelerimizRETURN Group® yöneticilerinin sektördeki 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaştığı "Makaleler" alanı, web sitenizden daha fazla verim ve kazanç üretebilmeniz için öneriler barındırmaktadır.
ReferanslarımızŞu anda bağlı olduğunuz e-jett-1 ana makinasındaki referanslarımıza veya tüm RETURN Group® referanslarına bu menü vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir hazır web sitesi veya e-ticaret yazılımızı lisanslı kullanıyorsanız ve RETURN Group® sayfasında linkiniz yer almıyor ise, destek ekibimize konuyu ileterek, sitenizin referanslar sayfamıza eklenmesini hızlandırabilirsiniz.
e-jett Referanslarımız (1000+), Tüm RETURN Group® Referanslarımız (TR-ABD) (FR Eksik) (2000+)
Bize ulaşınRETURN Group® müşteri hizmetleriyle temasa geçerek, online olarak teklif alabilir, e-jett kullanımı veya web sitenizle ilgili bilgi almak istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.
www.return.com.trRETURN Group® hakkında daha ayrıntılı Türkçe bilgiyi, RETURN Group® Türkiye - RETURN Bilişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kurumsal web sitesi www.return.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.
 • Mobil uyumluluğa geçiş hakkında pratik bilgiler
 • RSS Haberler sayfa tipinde tesbit edilen mobil uyumluluk problemleri giderildi
 • RETURN Group Mail Sunucuları Kullanım Politikasında Değişiklik Bilgisi
 • e-jett e-ticaret ve Plus paketin Üye Sözleşmeleri ve Yasal Evraklar modülü güncellendi
 • DYNA bannerlar ile ziyaretçilerinizin dikkatini çekin! Dyna Banner yerleşim düzeni sisteme eklendi.
 • e-bülten gönderimi için STMP ayarlarınızı güncellediniz mi?
 • Ücretsiz mobil upgrade promosyonumuz sona ermiştir.
 • "Paylaş" ve "Yazdır" özellikleri "Sayfa Başlığı" alanına taşındı.
 • e-jett 8.1 servis paketi sisteme yüklenmiştir.
 • Mobil uyumluluk testleri 6 farklı mobil cihaz simülasyonu olarak sisteme eklendi.
 • e-jett'te yeni bir hazır sayfa tipi: Anketlerim (e-jett dyna yenilikleri-10)
 • e-jett ile mobil uyumluluğa pratik geçiş klavuzu posta adreslerinize gönderilmiştir.
 • CSS3 stiller / internet sitenizin arkaplan özellikleri - 2 (e-jett dyna yenilikleri-9)
 • internet sitenizin arkaplan özellikleri - 1 (e-jett dyna yenilikleri-8)
 • Bar Objelerim stilleriniz tümüyle yenilendi (e-jett dyna yenilikleri-7)
 • Sosyal Ağlarınıza site tasarımınız üzerinde linkler verin (e-jett dyna yenilikleri-6)
 • e-bülten ve e-ticaret menüleri birleştirildi. (e-jett dyna yenilikleri-5)
 • e-jett email kapasiteleriniz 2X arttırıldı! (e-jett dyna yenilikleri-4)
 • e-jett hazır web sitesi kontrol paneli menü yapısı (e-jett dyna yenilikleri-3)
 • Kullanımınıza sunulan yeni web tasarım buttonları (menüleri) (e-jett dyna yenilikleri-2)