• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

e-jett 8.1 servis paketi sisteme yüklenmiştir.

e-jett » Yardım ve Destek Merkezi » Gelişim raporları » e-jett 8.1 servis paketi sisteme yüklenmiştir.
e-jett'in 8. versiyonu için HD olmayan ekranlar için 8.1 numaralı service paketi sisteme yüklenmiştir. 8.1 kodlu servis paketi e-jett-8 menüleri yeniden sayfa üstüne taşınmış, içerik güncelleme alanınız genişlemiştir.
e-jett 8.1 servis paketi sisteme yüklenmiştir.
e-jett'in 8. versiyonu için HD olmayan ekranlar için 8.1 numaralı service paketi sisteme yüklenmiştir. 8.1 kodlu servis paketi e-jett-8 menüleri yeniden sayfa üstüne taşınmış, içerik güncelleme alanınız genişlemiştir.

Yönetim panelindeki zorunlu görünüm değişikliğin nedeni, düşük çözünürlüklü ekran ile yeni e-jett editörünü kullanan müşterilerimizin sayfa ve haber içeriklerinin girişleri ve güncellemeleri esnasında editör menülerinin alt satıra kayması neticesinde "Ekle" ve "Güncelle" butonları editörün altında kaldığı için kaydedilememesi idi.

e-jett üye girişi sonrası görüntülenen yönetim panelini en düşük 1280x768 çözünürlüklü ekran ile kullanmanızı öneririz. e-jett 8 ve e-jett 8.1 Internet Explorer, Mozilla ve Chrome tarayıcılarında test edilmiştir.

e-jett yönetim panelinize üye girişi gerçekleştirdikten sonra e-jett logosuna veya mavi menü ikonuna basarak her zaman içerik alanınızı tam ekrana geçirebilirsiniz.

Ayrıca site renk ve görünüm özelliklerinizi düzenleyen CSS stilleriniz yeniden oluşturulmuştur, lütfen renk ve tablo görünüm ayarlarınızı kontrol ediniz.

Tabii ki, sp1 özellikleri bunlarla sınırlı değil; e-jett-8 ve e-jett 8.1 yeniliklerini bültenlerimizle ayrı ayrı duyurmaya devam edeceğiz.

 

ÖNEMLİ NOT

312 - 319 0041 numaralı destek hattımız şu anda çalışmamaktadır. Bize ulaşmak için online olarak skype destek adresimizi veya sorularınızı iletebileceğiniz "e-jett destek merkezi / Bize ulaşın" menüsünü kullanınız. Telefon hattımızdaki sorun çözüldüğünde sizlere ayrıca duyuru ile haber vereceğiz.
 

 

16.05.2015