• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

e-jett hazır web siteleri

Hızlı bakış | PRO hazır web sitesi | PLUS hazır portal site | hazır e-ticaret sitesi | Ürünleri kıyasla
e-jett, güncel bir web sitesi yapmanın kolay bir yolunu sunan on-line içerik yönetimi yazılımdır.
e-jett, bir web sitesinden tüm beklentilerinizi, profesyonel bir anlayışla karşılamak için geliştirildi. e-jett, işletmelerin benzer taleplerini merkezi bir yazılım çekirdeği ile çözerken, özgün taleplerini de karşılayacak özelleştirme / kişiselleştirme yetenekleri ile donatıldı. (Örneğin müşterilerimizin arama motorlarında daha ön sayfalarda yer almak istemeleri ortak talepleri olduğu gibi, kurumsal kimliklerini bağımsız ve özgün olarak internet sitelerinin tasarımında yansıtmak istemeleri ise özgün istekleridir.)

Bu konsept fikir ile RETURN Group ortalama bir işletmenin tek başına karşılayamayacağı bir yatırımı gerçekleştirerek müşterilerine yüksek standartlardaki kalite ve profesyonel hizmeti sunmaya başladı.
PRO hazır web sitesi
PRO hazır web sitesi
Şirketinizi ve ürünlerinizi tanıtacağınız arama motorlarında en üst sıralarda bulunacak bir web sitesi yapmak istiyorsanız e-jett PRO kurumsal hazır web sitesi sizin için.


 
PLUS hazır portal site
PLUS hazır portal site
"Ziyaretçilerimle sürekli etkileşim kurabileceğim bir portal istiyorum." diyorsanız e-jett PLUS portal ihtiyaçlarınızı çözecek. (Günlük 2.500 adet toplu bülten gönderim kapasiteli)


 
hazır e-ticaret sitesi
hazır e-ticaret sitesi
Ürünlerinizi sanal mağaza ile sunmak ve kredi kartı ile ürün satışı yapmak isterseniz, on-line satışa başlamak için ihtiyacınız olan her şey e-jett elektronik ticaret'te!


 

Gelişmiş özellikler ve faydalar

e-jett, teknik bilgi gereksinimi duymaksızın web sitenizi kolayca ve hızla kurabileceğiniz, eşşiz bir on-line internet yazılımıdır. e-jett, web sitesi sahip olma maliyetlerinizi %10'lara düşürmekle kalmaz, o web sitesini işletirken karşılaşabileceğiniz güncelleme/güncelletme maliyetlerini ortadan kaldırır. Bunun yanında web sayfanızdan yeni müşteriler bulmanız gerektiğini bilir ve bu bilinçle maksimum çabayı harcar.

e-jett kolaydır, kontrolü devralın!

e-jett sayesinde; teknik bilgi gerekmeksizin, web sitenizi kolayca güncelleyebilir, istediğiniz zaman istediğiniz kadar yeni sayfa, haber, resim, ürün ekleyebilirsiniz.

Mühendislerimizin ortalama bir bilgisayar kullanıcısı için tasarladığı e-jett sizi "yapabilir" ve "özgür" kılar. Web tasarım ve web yazılım konusunda uzmanlaşan RETURN Group'un ürettiği e-jett, tüm kontrol ve yetkiyi size geçirir.

e-jett esnekliğine hayran kalacaksınız.

e-jett basit bir şablon hazır site aracı değildir. Modüler bir yapıda kurulan e-jett mimarisi size esnek "özelleştirme" ve "yeni özellikler ekleme" imkanını sunar.

e-jett özellik havuzundaki hazır araçların (hazır sayfa tipleri, hazır sayfa objelerinin) toplam adeti, kombinasyonu ve kullanım kolaylığı, kurallarını sadece sizin koyduğunuz bir internet sitesini oluşturmanızı sağlar.


Arama motorlarında ön sıralarda bulunun!

e-jett ile web siteniz dünyanın en çok kullanılan arama motorlarının (MSN search, google ve yahoo) tümünde ön sıralarda bulunur.

Pazardaki potansiyel müşterilerinizin size ulaşamadığı bir web sayfasına sahip olmanızın hiç bir önemi yok. Bunun farkında olan e-jett siz internet siteniz yayına geçtikten sonra da sizi yanlız bırakmıyor. e-jett sizleri kesin ve net olarak Google, Msn ve Yahoo gibi arama motorlarında üst sıralara çıkarıyor ve ziyaret edilir web sayfası sahibi olmanızı sağlıyor. Bu da firmanızın yeni müşterilere kavuşması anlamına geliyor.


Teknolojiyi bir adım önde yaşayın!

RETURN Group'un misyonu gelişen internet ve yazılım teknolojilerini müşterilerine en kısa sürede ulaştırmak ve/veya o teknolojiyi ilk üreten olmaktır.

e-jett teknolojisi sürekli üretim kadromuzca geliştirilmekte, yeni özellik ve yetenekler eklenmektedir. Bu güncellemeler, aylık, 3 aylık ve Yıllık kategorilerde gerçekleştirilerek, her e-jett müşterisinin bu teknolojik gelişmelerden anında ve ücretsiz olarak faydalanması sağlanır.

+ Dahası Var!

RETURN Group geliştirdiği üstün e-jett teknolojisi ile Tübitak Teknoloji Geliştirme Bölgesi'ne (Teknopark) kabul edilmiştir. e-jett güçlü özelleştirilebilirlik ve kişiselleştirilebilirlik yeteneği ile kolay ve etkin kullanım sunmaktadır. Toplam sahip olma maliyetlerinizi minimuma indiren e-jett'in yenilenen üst versiyonlarından da ayrıca ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Ayrıca bilişim sektörünün yeniliklerinini takip eden e-jett, sektörün ve kullanılan yazılımların değişiminin oluşturabileceği problemleri ve ek maliyetleri ortadan kaldırır.

Unutmayın güncel bir web sitesi size yeni pazarlar açacak ve finansman maliyetlerini çok kısa bir zamanda amorti edecektir. Güncel bir web sitesine sahip olabilmenin en kolay yolu, maksimum teknoloji ve yetenek ile donatılmış bir e-jett hazır web çözümüdür.

Diğer bilgiler
 • e-jett ürünleri Türkiye, ABD ve bazı Avrupa ülkelerinde satılmaktadır.
 • e-jett ile üretilen web sayfaları 1 Nisan 2007 tarihine kadar 65.222.960 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
 • e-jett tarafından üretilen web sayfaları tüm dünyada bugüne kadar 6 milyon dolarlık elektronik ticaret hacmi üretmiştir.