• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

WebMail servisi

e-jett » e-jett kullanım klavuzu » EKLER » WebMail servisi
Tüm e-jett müşterileri RETURN Group® tarafından sunulan web mail hizmetini ücretsiz olarak kullanabilirler.
RETURN Group® WebMail servisi ücretsizdir. Tüm e-jett müşterileri ve tüm RETURN Group® hosting abonelerine açıktır. WebMail servisine "mail.x37.com" adresinden veya "mail.alanadiniz.com" şeklinde alan adınızın önüne "mail" ifadesini yazarak oluşturacağınız adresten ulaşabilirsiniz.
WebMail servisi
RETURN Group® WebMail servisi ücretsizdir. Tüm e-jett müşterileri ve tüm RETURN Group® hosting abonelerine açıktır. WebMail servisine "mail.x37.com" adresinden veya "mail.alanadiniz.com" şeklinde alan adınızın önüne "mail" ifadesini yazarak oluşturacağınız adresten ulaşabilirsiniz.
RETURN Group® e-posta sunucuları Icewarp firmasına ait Merak Mail Server Professional yazılımını kullanmaktadır. e-posta sunucumuz POP3, IMAP isimli gelen posta sunucusu protokollerinin her ikisini birden ve SMTP isimli giden posta sunucusu protokollerini kullanmaktadır.

Dileyen müşterilerimiz e-posta alıp göndermek için sadece WebMail servisini kullanabilecekleri gibi, aynı zamanda bilgisayarlarına yüklü olan e-posta istemcisi programlarla (örn. MS Outlook, Windows Mail, vb) da e-posta alıp gönderebilirler.

Teknik bilgi
POP3 portu: 110
SMTP portu: 587
Webmail portu: 32000
Kullanıcı adı: [e-posta adresiniz]

Önemli Bilgiler
 • RETURN Group® sunucularından e-posta hizmetlerini WebMail veya bilgisayarınızda yüklü olan programlarla kullanırken, kullanıcı adınız her zaman e-posta adresinizdir.
 • Alan adınızda çalışan e-posta kapasitelerinizi "Hesaplarım-eposta hesaplarım" menüsünden arttırıp azaltabilirsiniz.
 • Toplam e-posta adeti veya toplam alan kapasiteniz yetersiz geldiğinde ilave e-posta veya ilave e-posta alanı satın alabilirsiniz.
 • WebMail "gelen kutusu" ve "gönderilmiş öğeler" klasörlerinizde çok büyük boyutlu e-postaları saklamanız toplam kalan alanınızı etkilemektedir, büyük ataç dosyalarınızı bilgisayarınıza indirerek, webmail panelinizden bu e-postaları sildiğinizde e-posta alanınızda daha geniş bir boşluk oluşturabilirsiniz.
  WebMail servisiRETURN Group® WebMail servisi ücretsizdir. Tüm e-jett müşterileri ve tüm RETURN Group® hosting abonelerine açıktır. WebMail servisine "mail.x37.com" adresinden veya "mail.alanadiniz.com" şeklinde alan adınızın önüne "mail" ifadesini yazarak oluşturacağınız adresten ulaşabilirsiniz.
  V7 Videoe-jett V7 Video, e-jett V7 ailesinin en yeni üyelerinden biridir. V7 kategorisinde yapılan değişikliklerden tek ücretli olandır. e-jett V7 Video’nun diğer V7 özelliklerinden farklı olarak ücretli olmasının esası, internetten video yayıncılığı ve hostingi işletmeciliğinin klasik hosting prensiplerinden daha farklı çalışması sebebiyledir. Örneğin klasik anlamda web yayıncılığında ziyaretçiler bir sayfayı ilk kez yüklerken veri aktarımı yapılır, sonrasında ziyaretçi sayfayı incelemeye devam ederken yeniden bir veri transferi, ziyaretçi yeni bir linke basana kadar söz konusu değildir. Oysa video yayıncılığında kesintisiz bir veri akışı söz konusudur. Bu da standart web sunucuları ve standart trafik kapasiteleri (bandwith) ile karşılanamayacak kadar büyük bir kapasite ihtiyacı doğurur.