• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

Tübitak Teknopark'ındaki ilk şirket RETURN Bilişim A.Ş.! (2003)

e-jett » RETURN Group® » Başarılarımız » Tübitak Teknopark'ındaki ilk şirket RETURN Bilişim A.Ş.! (2003)
Tübitak MAM (Marmara Araştırma Merkezi) kampüsünde inşa edilen Teknoloji Geliştirme Bölgesi'ne (Teknopark) girmeye hak kazanan ilk şirket geliştirdiği e-jett yazılımı ve teknolojisi sayesinde RETURN Group oldu. Böylece e-jett yazılımı, geliştirdiği teknoloji ve ülke ekonomisine sağladığı doğrudan katma değer ile Tübitak'ın desteğini alarak bir Teknopark şirketi oldu.
Tübitak Teknopark'ındaki ilk şirket RETURN Bilişim A.Ş.! (2003)
Tübitak MAM (Marmara Araştırma Merkezi) kampüsünde inşa edilen Teknoloji Geliştirme Bölgesi'ne (Teknopark) girmeye hak kazanan ilk şirket geliştirdiği e-jett yazılımı ve teknolojisi sayesinde RETURN Group oldu. Böylece e-jett yazılımı, geliştirdiği teknoloji ve ülke ekonomisine sağladığı doğrudan katma değer ile Tübitak'ın desteğini alarak bir Teknopark şirketi oldu.
Tamamı Türkiye'de ve tamamı yerli sermaye ile üretilmiş olan e-jett internet yazılımı, yazılımının stabilitesi, kullanıcı dostu arayüzleri ve bir inanılmazı başarmış mükemmel web çözümleri ile desteklenmeye hak kazanmıştır. Türkiye'de teknoloji geliştiren %100 yerli sermaye ve insan gücüne sahip RETURN Group, pazara sunduğu ilk ürün olan e-jett ile başarıdan başarıya koşmaktadır.

RETURN Group, Tübitak Teknopark'ında RETURN Bilişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi'ni kurdu.

30.12.2003

HakkımızdaRETURN Group®, web sitenizi rakiplerinizin önüne çıkarmak için kesintisiz AR-GE faaliyetlerine devam eden, ürettiği internet yazılımları ile müşterilerine katma değer sağlayan bir şirketler topluluğudur. En bilindik ürünü e-jett Türkiye, ABD ve Fransa'da satılmakta, e-jett Türkiye'nin ender bilişim ihracatları arasındaki yerini güçlendirmektedir.
Başarılarımız Ürettiği eşsiz teknolojiler sayesinde müşterilerine her zaman rakiplerinden 1 adım önde olmalarını temin eden RETURN Group® 1996-2008 yılları arasında "Türkiye'de ilk" sloganıyla duyurduğu teknolojilerini 2008 yılından itibaren "dünyada ilk ve tek" olarak geliştirmiştir. RETURN Group® yazılımları Türkiye dışında ABD ve Fransa'da yaygın olarak ihraç edilmekte, e-jett ürünleri ise bu ülkeler dışında İngiltere, Çin ve Kanada'ya ihraç edilmektedir.

RETURN Group® 2003-2008 yılları arasında Tübitak Tenoparkında yer almıştır. e-jett ise TTGV tarafından desteklenmiş, TİDEB tarafından teşviğe layık görülmüş bir projedir. Şu anda patenti RETURN Group®'a ait 7 özel teknoloji dünyada sadece RETURN Group® müşterileri tarafından kullanılmaktadır.
MakalelerimizRETURN Group® yöneticilerinin sektördeki 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaştığı "Makaleler" alanı, web sitenizden daha fazla verim ve kazanç üretebilmeniz için öneriler barındırmaktadır.
ReferanslarımızŞu anda bağlı olduğunuz e-jett-1 ana makinasındaki referanslarımıza veya tüm RETURN Group® referanslarına bu menü vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir hazır web sitesi veya e-ticaret yazılımızı lisanslı kullanıyorsanız ve RETURN Group® sayfasında linkiniz yer almıyor ise, destek ekibimize konuyu ileterek, sitenizin referanslar sayfamıza eklenmesini hızlandırabilirsiniz.
e-jett Referanslarımız (1000+), Tüm RETURN Group® Referanslarımız (TR-ABD) (FR Eksik) (2000+)
Bize ulaşınRETURN Group® müşteri hizmetleriyle temasa geçerek, online olarak teklif alabilir, e-jett kullanımı veya web sitenizle ilgili bilgi almak istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.
www.return.com.trRETURN Group® hakkında daha ayrıntılı Türkçe bilgiyi, RETURN Group® Türkiye - RETURN Bilişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kurumsal web sitesi www.return.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.