• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

Teknoloji İzleme ve Değerlendirme Başkanlığı (TİDEB) e-jett'i teşvik kapsamına aldı!

e-jett » RETURN Group® » Başarılarımız » Teknoloji İzleme ve Değerlendirme Başkanlığı (TİDEB) e-jett'i teşvik kapsamına aldı!
Tübitak bünyesindeki Teknoloji İzleme ve Değerlendirme Başkanlığı (TİDEB) e-jett'i destek ve teşvik kapsamına aldı. TİDEB teşvikleri Türkiye'de üretilen ve özgün teknoloji barındıran projelere verilmektedir.
Teknoloji İzleme ve Değerlendirme Başkanlığı (TİDEB) e-jett'i teşvik kapsamına aldı!
Tübitak bünyesindeki Teknoloji İzleme ve Değerlendirme Başkanlığı (TİDEB) e-jett'i destek ve teşvik kapsamına aldı. TİDEB teşvikleri Türkiye'de üretilen ve özgün teknoloji barındıran projelere verilmektedir.
Ülke ekonomisine doğrudan katma değer sağlayan e-jett'in desteklenen AR-GE projeleri kapsamına alınmasına karar veren TİDEB 8 ay süren titiz bir inceleme neticesinde e-jett'in öncelikle teknolojik yönü yani yazılımın güvenilirliği, işlevselliği ve alt yapısı incelendi.

Proje bir bütün olarak değerlendirildiğinden projenin ülke ekonomisine katkısı ve RETURN Bilişim Sanayi ve Tic. A.Ş.nin yönetsel ve girişimci yapısı da titizlikle incelendi. Tüm incelemelerden başarı ile geçen kurumumuz TİDEB tarafından destek kapsamına alındı.

e-jett Projesi daha önce de TÜBİTAK MAM Teknoloji Geliştirme Merkezi Teknoparkına kabul edilerek 10 yıl vergi istisnasına hak kazanmış, ayrıca TTGV (Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı) tarafından da destek verilen projeler kapsamına alınmıştı.

Adı geçen teknolojik destekleri almak üzere Ağustos 2003'ten itibaren proje öneri dosyalarımızı sadece toplam 3 kuruma iletmiştik. Son olarak TİDEB teşviğinin resmi onayı ile birlikte her üç başvurumuz da olumlu olarak neticelenmiştir.

8.09.2004

HakkımızdaRETURN Group®, web sitenizi rakiplerinizin önüne çıkarmak için kesintisiz AR-GE faaliyetlerine devam eden, ürettiği internet yazılımları ile müşterilerine katma değer sağlayan bir şirketler topluluğudur. En bilindik ürünü e-jett Türkiye, ABD ve Fransa'da satılmakta, e-jett Türkiye'nin ender bilişim ihracatları arasındaki yerini güçlendirmektedir.
Başarılarımız Ürettiği eşsiz teknolojiler sayesinde müşterilerine her zaman rakiplerinden 1 adım önde olmalarını temin eden RETURN Group® 1996-2008 yılları arasında "Türkiye'de ilk" sloganıyla duyurduğu teknolojilerini 2008 yılından itibaren "dünyada ilk ve tek" olarak geliştirmiştir. RETURN Group® yazılımları Türkiye dışında ABD ve Fransa'da yaygın olarak ihraç edilmekte, e-jett ürünleri ise bu ülkeler dışında İngiltere, Çin ve Kanada'ya ihraç edilmektedir.

RETURN Group® 2003-2008 yılları arasında Tübitak Tenoparkında yer almıştır. e-jett ise TTGV tarafından desteklenmiş, TİDEB tarafından teşviğe layık görülmüş bir projedir. Şu anda patenti RETURN Group®'a ait 7 özel teknoloji dünyada sadece RETURN Group® müşterileri tarafından kullanılmaktadır.
MakalelerimizRETURN Group® yöneticilerinin sektördeki 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaştığı "Makaleler" alanı, web sitenizden daha fazla verim ve kazanç üretebilmeniz için öneriler barındırmaktadır.
ReferanslarımızŞu anda bağlı olduğunuz e-jett-1 ana makinasındaki referanslarımıza veya tüm RETURN Group® referanslarına bu menü vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir hazır web sitesi veya e-ticaret yazılımızı lisanslı kullanıyorsanız ve RETURN Group® sayfasında linkiniz yer almıyor ise, destek ekibimize konuyu ileterek, sitenizin referanslar sayfamıza eklenmesini hızlandırabilirsiniz.
e-jett Referanslarımız (1000+), Tüm RETURN Group® Referanslarımız (TR-ABD) (FR Eksik) (2000+)
Bize ulaşınRETURN Group® müşteri hizmetleriyle temasa geçerek, online olarak teklif alabilir, e-jett kullanımı veya web sitenizle ilgili bilgi almak istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.
www.return.com.trRETURN Group® hakkında daha ayrıntılı Türkçe bilgiyi, RETURN Group® Türkiye - RETURN Bilişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kurumsal web sitesi www.return.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.