• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

Outlook Express programına e-posta hesabı ekleme rehberiBilgisayarınızdaki Outlook Express programınıza yeni e-mail adresinizi yüklemek için Outlook Express programınızı açınız ve aşağıdaki adımları takip ediniz.
e-posta kurulum rehberi
 • Outlook Express programına e-posta hesabı ekleme rehberi
 • Microsoft Outlook® 2003 programına e-posta hesabı kurulumu
 • Microsoft Outlook® 2007 istemcisi için e-posta kurulum klavuzu
 • Windows Mail® istemcisi için e-mail kurulum klavuzu

  Outlook Express e-posta istemcisine, RETURN Group® tarafından sunulan e-posta adresinizi eklemek için aşağıdaki yönergeleri takip ediniz.

  Adım-1
  Outlook Express programınızın üst menüsünde yer alan Araçlar (İngilizce Outlook Express kullananlar için Tools) menüsünü seçip açılan listeden Hesaplar (Accounts) seçeneğini tıklayınız.

  Adım-2
  Karşınıza gelen İnternet Hesapları (Internet Accounts) penceresinde sağ üstte yer alan Ekle (Add) butonuna basarak gelen seçeneklerden Posta (Mail) seçeneğini seçiniz.

  Adım-3
  Sıradaki pencerede göndereceğiniz e-postalarda "Gönderen" bölümünde yer almasını istediğiniz ismi Görünen Ad (Display name) hücresine yazınız. Buraya "Şirket Adı - Müşteri Temsilcisi" gibi bir ünvan yada "ad soyad" yazınız ve ileri (next) butonuna basınız.

  Adım-4
  Sıradaki pencerede e-posta adresinizi yazınız.

  Adım-5
  Sıradaki pencere "Gelen ve Giden Posta sunucularını" yazacağınız bölümdür. RETURN Group® sunucularından aldığınız e-posta hesaplarınız için Gelen (POP3) ve giden (SMTP) posta sunucularınız aynıdır ve mail.alanadınız.com şeklindedir. (Tüm harflerin küçük olmasına ve ş, ğ, ç, ı gibi Türkçe karakterler kullanamadığınıza emin olunuz.) Gelen ve giden posta sunucularınızı yazınız ve ileri (next) butonuna basınız.

  Örnek: Alan adınız "return.com.tr" ise POP3 ve SMTP sunucu adlarınız "mail.return.com.tr" olmalıdır.

  Adım-6
  Sıradaki pencere oturum açma (logon) bilgilerinizi yazınız ve ileri (next) butonuna basınız.

  Dikkat: Kullanıcı adınız e-posta adresinizin tümüdür.

  Adım-7
  Karşınıza e-posta hesabının kurulduğuna dair "tebrikler" (Congrulations) sayfası gelecektir. Son (Finish) butonuna basarak Giden posta güvenlik ayarlarınızı eklemeye başlayabilirsiniz.

  Adım-8
  Şu ana kadar gerçekleştirdiğiniz işlemlerle bilgisayarınıza e-postaların alınması için gerekli ayarlarını tamamladınız. Ancak bu ayarlar e-posta gönderimi için yeterli değildir. Sizin adınıza e-posta gönderilmesini engellemek için RETURN Group® bir takım önlemler almıştır, bu önlemlerden biri de kimlik doğrulamasıdır. Dışarıya e-posta gönderebilmek için "kimlik doğrulaması" adımını gerçekleştirmelisiniz.

  Hesaplar (Internet Accounts) penceresinin Posta (Mail) sekmesinde e-mail adresinizi ve/veya posta sunucunuz listede yer alacaktır, onu seçiniz ve sağ menüde yer alan Özellikler (Properties) butonuna basınız.

  Adım-9
  Karşınıza e-posta özellikleri (Mail Properties) penceresi açılacaktır. En üstteki sekmelerden Sunucu (Servers) sekmesini tıklayınız ve o sekmenin en alt bölümünde yer alan "Sunucum kimlik doğrulaması gerektiriyor" (My server requires authencation) kutucuğunu "seçili" hale getiriniz.

  Adım-10 / DİKKAT : Sadece Türkiye'de yaşayan müşterilerimiz için
  e-posta özellikleri (Mail Properties) penceresinde sağ en üst sekme olan Gelişmiş (Advanced) sekmesini tıklayınız ve o sekmenin en üst bölümünde Giden Posta (SMTP) port numarasını 587 olarak değiştiriniz ve "Tamam" (OK) butonuna basınız.

  Adım-11
  Tüm açık pencereleri sıra ile Tamam (OK) veya Kapat (Close) butonlarına basarak işleminizi bitiriniz.

  Tebrikler! e-posta hesabınızın bilgisayarınızdaki Outlook Express programına kurulumu tamamlandı, artık email gönderme ve alma işlemine başlayabilirsiniz.