• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

e-jett hazır e-ticaret sitesi nedir?e-jett hazır e-ticaret sitesi, bir kaç saat içerisinde e-ticaret sitesi sahibi olarak ürünlerinizi online olarak satışa sunmanızı sağlayan bir e-ticaret hazırlayıcısıdır. e-jett e-ticaret, e-ticaret sitesi satış sonrası servisleri ürünlerinizin arama motorlarında en üst sıralarda ve garantili(*) olarak buldurarak çok kısa süre içerisinde sitenize müşteri trafiği sağlar.
e-jett hazır e-ticaret siteleri
 • e-jett hazır e-ticaret sitesi nedir?

  e-jett hazır e-ticaret siteleri bir e-ticaret sitesi hazırlamanın en kolay yolunu sunan, on-line bir yazılımdır. Size 1 kaç saat içerisinde ürünlerinizi internetten satmaya başlamanızı sağlar.
  • e-jett e-ticaret bir teknoloji ürünüdür.
   e-jett projesi, e-jett kaşifi Göker Güler tarafından 2001 yılında tasarlanmıştır. 2002 yılı sonunda RETURN Group® mühendisleri tarafından araştırma geliştirme (AR-GE) faaliyetlerine başlanan e-jett, 2003 yılının yaz aylarında beta sürümü olarak piyasaya çıkarılmıştır. Veri ekleme ve güncelleme algoritmasının özgün teknolojik keşifler içermesi neticesinde Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV), Türkiye Teknoloji İzleme ve Değerlendirme Başkanlığı (TİDEB) ve Tübitak Teknopark'ı tarafından desteklenen teknoloji ürünleri kapsamında teşviklendirilmiştir.

   e-jett e-ticaret'in ana çekirdeği RETURN Group® tarafından 2003-2008 yılları arasında Tübitak Teknoloji Geniştirme Bölgesinde yürütülen AR-GE faaliyetleri sonucunda üretilmiştir. e-jett AR-GE çalışmaları 2008 yılı Temmuz ayında tamamlanarak, e-jett üretimi AR-GE kategorisinden mühendislik geliştirme kategorisine geçmiştir. e-jett yazılımları her ay güncellenmekte ve gerçekleştirilen güncellemelerden e-jett müşterileri ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.
  e-ticaret için e-jett hazır e-ticaret sitesi yazılımını ücretsiz deneyin!
  Üstte yer alan "ücretsiz dene!" linkini kullanarak e-jett hazır e-ticaret yazılımını 1 ay süre ile %100 ücretsiz olarak test edebilir, ödemenizi sitenizi hazırlamanız bittikten sonra başlatabilirsiniz.

  (*) Tüm e-jett ürünlerinde arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization - SEO) standarttır ve ücretsizdir. e-jett SEO özellikleri RETURN Group® tarafından sadece müşterilere sunulan bilgileri içermektedir. Lisanslı e-jett müşterisiyseniz, bu sayfayı e-jett üye girişinizi gerçekleştirdikten sonra ziyaret ederek, sadece RETURN Group® hazır e-ticaret müşterilerinin ulaşabildiği alanlara erişebilirsiniz.