• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

7.1. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir?

Tüm e-jett içerik yönetim ve web derleyicisi paketlerinde en üst seviye arama motoru optimizasyonu ücretsiz standartlar arasındadır.
Arama motoru optimizasyonu (SEO: Seach Engine Optimisation) bir web sitesinin tüm içeriğinin google ve diğer önde gelen arama motorlarında (yahoo ve bing gibi) bulunmasını sağlamak (1), bulunan sayfaların diğer sitelerden daha üst sıralarda yer almasını sağlamak (2), bir sitenin yasaklı veya kısıtlanmış bir site konumuna geçirildiğinde onu takip ederek ilgili hatayı düzeltmek (3) şeklinde ifade edilebilecek işlemlerin bir siteye uygulanmasıdır. SEO uygulamalarının tümünün tek bir hedefi vardır, sitenize gelen ziyaretçi sayısını katlayarak arttırmak.

  7.2. Google'da 1. sayfada bulunma garantisi

  Tüm e-jett paketlerinin içeriğinde mevcut olan farklı sayfa tiplerinin hangilerini ne sıklıkta kullanmanız gerektiğini öğrenerek web sitenizi rakiplerinizin önüne çıkarın!
  Hazır web ve e-ticaret sitesi derleyicisi e-jett yazılımının tüm paketlerinde farklı farklı hazır sayfa tipleri mevcuttur. Bu sayfa tiplerinin her biri özel amaçlara göre üretilmiştir. Ziyaretçilerinizin giriş yapabildikleri form özelliğine sahip (bize ulaşın, insan kaynakları, vb.) sayfa tiplerinin dışında kalan tüm sayfa tiplerinin özellikle google da farklı farklı bulunma özellikleri söz konusudur.

  7.3. SEO stratejinizi belirleyin

  e-jett ile arama motorlarında istediğiniz kelimelerde 1. sayfada bulunmanız hayal değildir.
  Arama motorlarında istediğiniz kelimelerde 1. sayfada bulunmak için sadece e-jett yönergelerini takip etmeniz yeterli olacaktır. Yeterli vakit ayıramayacağınızı düşünüyorsanız her zaman RETURN Group® tarafından ücretli olarak sunulan veri yönetim hizmetlerinden yararlanabileceğiniz gibi, web sitenize içerik yüklemek için kendinize en uygun gelen zaman peryodunu (haftada 1, 2 haftada 1, ayda 1) seçmek suretiyle e-jett standartları içerisinde ücretsiz olarak yer alan arama motorlarında 1. sayfada bulunma garantimizden faydalanabilirsiniz.

   7.4. e-jett SEO araçlarını tanıyın

   e-jett arama motorlarında gerçekleştirilecek aramalarda sizin sitenizi 110.000.000 alan adı arasından öne çıkartacak olan farktır.
   Arama motorlarında web sitenizin en üst sıralarda yer alması sadece e-jett SEO araçlarını tanımanız ve etkin kullanmanız dahilinde sizin kontrol edebileceğiniz bir durumdur. Sıradışı e-jett SEO algoritması, arama motoru optimizasyonu hakkında edindiğiniz "meta tag, çapraz link, vb." gibi karmaşık teknik kavramlara sizi hiç bulaştırmadan sitenizi zirvede buldurur. Size düşen sadece sitenize bulunmak istediğiniz kelimelerin geçtiği açıklama sayfaları eklemek ve bu klavuza veya e-jett destek operatörlerine danışmaktır.

   7.5. SEO stratejinizi uygulayın
   Bu bölüm Murat Engin tarafından güncellenmektedir.