• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

Temel Araçlar

En hızlı ve kaliteli e-jett hizmeti alabilmeniz için terminolojimiz ortak olmalıdır.
e-jett yönetim paneli, kullandığınız e-jett yazılımının web sitesinde sağ üstte yer alan "üye girişi" linki ile üye girişinizi gerçekleştirerek sisteme bağlandığınızda karşınıza çıkan tüm arayüzlerin genel adıdır. Klavuzun bu bölümü e-jett terminolojisini ve en çok karşılaşacağınız e-jett yönetim araçlarının genel bilgilerini sunar.
Temel Araçlar
e-jett yönetim paneli, kullandığınız e-jett yazılımının web sitesinde sağ üstte yer alan "üye girişi" linki ile üye girişinizi gerçekleştirerek sisteme bağlandığınızda karşınıza çıkan tüm arayüzlerin genel adıdır. Klavuzun bu bölümü e-jett terminolojisini ve en çok karşılaşacağınız e-jett yönetim araçlarının genel bilgilerini sunar.
e-jett kullanıcılarının, ürünlerini satın almadan önce bir teknik bilgiye ihtiyaçları yoktur. Bilgisayarınızda yazı hazırlayabiliyor ve dijital kameranızla çektiğiniz resimleri bilgisayarınıza aktarabiliyorsanız, artık siz de ideal bir e-jett kullanıcısı olabilirsiniz. Bu sayfada yer alan e-jett terimlerini ve e-jett yönetim panel yapısını öğrenmeniz, destek hizmetimizi size en üst kalitede vermemize olanak sağlayacaktır.

Yönetim araçları sayfalarını ayrı ayrı mutlaka ziyaret ediniz. Böylece operatörlerimizin web sitenizi daha hızlı güncelleyebilmeniz için sizler için seçtiği ipuçlarına ulaşabilirsiniz.

e-jett terimleri ve bileşenlerinin özelliklerini öğrenerek yapacağınız bir çok işlem için kullanım klavuzuna dahi ihtiyacınız kalmadığını göreceksiniz. Yeni müşterilerimizin bir çoğu bizden siteleri veya ayarları ile ilgili destek taleplerini ilettiklerinde, destek operatörlerimizin bu işlemi hangi yönetim panelinden gerçekleştirebileceklerini göstermeleri durumunda şaşkınlıklarını bizimle paylaşır. e-jett basit bir "site oluştur" programı değildir, e-jett tümüyle bir web otomasyonudur. Alan adı, e-posta, bülten, web sitesi, diğer hesaplar, ödemeler, vb. tüm ihtiyaç duyacağınız konular aslında e-jett yönetim panellerinde mevcuttur ve tek şifre ile yönetilir.

Aşağıda yer alan temel e-jett bileşenlerinin özelliklerini öğrenerek, web sitenize ve e-jett yönetim paneline daha hakim olabilirsiniz.
e-jett Menü YapısıAlt yönetim panelleriyle 5.000'den fazla farklı yönetim panelini barındıran e-jett web yöneticisi bu yönetim panellerine erişiminizi ve yönetim panelleri arasında geçişinizi en hızlı şekilde sağlamak için dörtlü bir menü sistemi kullanmaktadır.

e-jett V7 çapraz menüleri web sitenizi yönetirken veriminizi arttırmak için yenilenirken, web sitenizi daha hızlı hazırlayabilmeniz ve yapabileceğiniz işlemlerinizin tümüne en kısa yoldan erişebilmeniz için tasarlandı. e-jett, web sitesi, portal ve e-ticaret gibi farklı ürün paketlerinin yanısıra e-video, e-reklam, e-emlak, e-otogaleri, e-matba, ... şeklinde bir çok e-jett uyumlu özel yazılımı da kapsar.
Web Sayfalarım Menüsüe-jett kullanımınızın en büyük bölümünü oluşturacak kısım "Web Sitem-Web Sayfalarım" menüsüdür. Çünkü bu alan yeni sayfa ekleme/çıkarma işlemlerinin yanısıra tüm hazır sayfa tiplerini de güncellemenin geçiş noktasıdır. e-jett farklı hazır sayfa tipleri farklı amaçlara yönelik olarak dizayn edilmiştir. Örneğin "Bize Ulaşın" sayfa tipi adından da anlaşılabileceği gibi ziyaretçilerinizin web siteniz üzerinden size mesaj bırakabilmesini sağlarken, "Haberler/V7 RSS Haberler" sayfa tipleri ise özellikle arama motorlarında üst sıralarda bulunmanıza yönelik olarak geliştirilmiştir.
Ürün/Hizmetlerim MenüsüEğer sitenizde ürün/hizmet tanıtımını veya satışını (e-ticaret paketi) gerçekleştirecekseniz, "Web Sitem - Web Aayfalarım" anamenüsünden sonra en sık kullanacağınız bölüm "Havuzlarım - Ürünlerim & Hizmetlerim" bölümüdür. e-jett Ürün/Hizmet modülü ufak ayarlarla sektörünüz için en ideal görünümde ürün ve hizmetlerinizi sergilemenizi sağlar ve tüm ürün ve hizmetlerinizde web sitenizin arama motorlarında zirvelerde bulunmasını sağlar.
Dataforme-jett Dataform, RETURN Group® tarafından internette dinamik olarak çalışan veritabanlarına yüklü verileri mümkün olan en hızlı biçimde güncellemek için geliştirilmiş çoklu veri yöneticisidir.

e-jett Dataform veri listesini ve güncelleme/ekleme ekranlarını bir arada barındırır. Bu sayede e-jett Dataform kullanıcıları veriler arasında geçiş yaparken "listeye dön", "veriyi seç", "güncelle" işlemlerini tek adımda gerçekleştirek zamanı en verimli kullanabilirler. e-jett Dataformun site yöneticilerine sağladığı en büyük avantaj ise, yeni veri ekleme, mevcut veriyi silme, mevcut veriyi güncelleme işlemlerinin tümünün aynı sayfadan yapılmasıdır.
HTML Editörüe-jett HTML Editörü, web sitenizi geliştirirken yazı-resim dizgilerinizi ve stillerinizi web sayfanıza adapte edebilmeniz için geliştirilmiştir. e-jett HTML editörünün kullanım performanısınızı arttırmak için çok sayıda özelliği mevcuttur. e-jett HTML Editörü, içinde bulunduğunuz yönetim panelindeki yetkiler (dosya erişimi açık/kapalı, stil özellikleri aktif/pasif) gözönüne alınarak otomatik olarak oluşturulur.
Görev Yöneticisi"Sanal Müdür - Görev Yöneticisi" menüsü ile ulaşacağınız görev yöneticiniz RETURN Group® hizmetlerinden en yüksek verimi alabilmeniz için tasarlanmış özel bir arabirimdir. Özellikle arama motorlarında istediğiniz kelimelerde 1. sayfada bulunmak sizin için önemli bir konu ise "Görev Yöneticiniz" sizin adınıza iş planınızı, sizin ayırabileceğinizi belirttiğiniz sürelere uygun bir şekilde otomatik olarak gerçekleştirir.