• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

Ürün/Hizmetlerim Menüsü

e-jett » e-jett kullanım klavuzu » Temel Araçlar » Ürün/Hizmetlerim Menüsü
e-jett ürün/hizmet modülü farklı onlarca görünüm yeteneğiyle ürün ve hizmetlerinizi en ideal biçimde tanıtmanızı ve pazarlamanızı sağlar.
Eğer sitenizde ürün/hizmet tanıtımını veya satışını (e-ticaret paketi) gerçekleştirecekseniz, "Web Sitem - Web Aayfalarım" anamenüsünden sonra en sık kullanacağınız bölüm "Havuzlarım - Ürünlerim & Hizmetlerim" bölümüdür. e-jett Ürün/Hizmet modülü ufak ayarlarla sektörünüz için en ideal görünümde ürün ve hizmetlerinizi sergilemenizi sağlar ve tüm ürün ve hizmetlerinizde web sitenizin arama motorlarında zirvelerde bulunmasını sağlar.
Ürün/Hizmetlerim Menüsü
Eğer sitenizde ürün/hizmet tanıtımını veya satışını (e-ticaret paketi) gerçekleştirecekseniz, "Web Sitem - Web Aayfalarım" anamenüsünden sonra en sık kullanacağınız bölüm "Havuzlarım - Ürünlerim & Hizmetlerim" bölümüdür. e-jett Ürün/Hizmet modülü ufak ayarlarla sektörünüz için en ideal görünümde ürün ve hizmetlerinizi sergilemenizi sağlar ve tüm ürün ve hizmetlerinizde web sitenizin arama motorlarında zirvelerde bulunmasını sağlar.
Ürün adlarınızdaki ufak bazı değişiklikler ile daha çok müşteri adayının size ulaşmasını sağlayabilirsiniz!
Ürün ve Hizmetlerinizi web sitenizde yayınlamadan önce bazı müşterilerinizle ufak anketler düzenleyerek ürünlerinizin pazarda hangi isimlerle daha çok anıldığını tesbit etmeniz, ürün ve kategori isimlerinizi müşterilerinizden aldığınız görüşler neticesinde şekillendirmeniz, web sitenizin daha çok yeni müşteri adayına ulaşmasını sağlayacaktır.

Yara bandı sattığınızı farzedelim. Müşteri profiliniz ağırlıklı olarak hastaneler ise ürün kategori adında "Flaster" yazmanız iyi bir fikirdir, ancak pazarınızı hastanelerle sınırlı tutmayıp daha geniş bir kesime ulaşmak istiyorsanız kategori adınızda Flasterlar (Yara Bantları), ürün adlarınızda da bazılarında "Flaster", bazılarında "yara bantları" ve bazılarında "steril yara bantları" isimlerini kullanmanız, aynı ürünü farklı isimlerle arayan çok sayıda potansiyel müşterinizin web sitenize ulaşmasını sağlar.

Ürün/Hizmetlerim menüsünü kullanma

"Havuzlarım - Ürünlerim & Hizmetlerim" anamenüsünü kullanarak erişebileceğiniz e-jett ürün/hizmet modülü, işlemlerinizi daha organize bir şekilde gerçekleştirebilmeniz ve arama motorlarında ürün ve hizmetlerinizin tümünün en üst sıralarda bulunabilmesi için özel yeteneklerle donatılmıştır.

 • Önce bir mağaza/reyon (eticaret:mağaza/diğer paketler:reyon) reyon açarak mağaza/reyon görünüm, resim ve açıklama kurallarınızı oluşturun.
 • Oluşturduğunuz mağaza/reyon içerisine 1 adet ana ürün/hizmet kategorinizi oluşturun.
 • Oluşturduğunuz ürün/hizmet kategorisinin içine 1 adet ürün/hizmet girişi gerçekleştirin.
 • "Web sitem - Web sayfalarım" menüsünden web sitenize 1 adet "V7 mağaza/reyon" veya 1 adet "online katalog" sayfa tipi ekleyin ve yeni eklediğiniz sayfayı seçerek içine en az 1 adet mağaza/reyon veya ürün kategorisi ekleyin.
  e-jett Menü YapısıAlt yönetim panelleriyle 5.000'den fazla farklı yönetim panelini barındıran e-jett web yöneticisi bu yönetim panellerine erişiminizi ve yönetim panelleri arasında geçişinizi en hızlı şekilde sağlamak için dörtlü bir menü sistemi kullanmaktadır.

  e-jett V7 çapraz menüleri web sitenizi yönetirken veriminizi arttırmak için yenilenirken, web sitenizi daha hızlı hazırlayabilmeniz ve yapabileceğiniz işlemlerinizin tümüne en kısa yoldan erişebilmeniz için tasarlandı. e-jett, web sitesi, portal ve e-ticaret gibi farklı ürün paketlerinin yanısıra e-video, e-reklam, e-emlak, e-otogaleri, e-matba, ... şeklinde bir çok e-jett uyumlu özel yazılımı da kapsar.
  Web Sayfalarım Menüsüe-jett kullanımınızın en büyük bölümünü oluşturacak kısım "Web Sitem-Web Sayfalarım" menüsüdür. Çünkü bu alan yeni sayfa ekleme/çıkarma işlemlerinin yanısıra tüm hazır sayfa tiplerini de güncellemenin geçiş noktasıdır. e-jett farklı hazır sayfa tipleri farklı amaçlara yönelik olarak dizayn edilmiştir. Örneğin "Bize Ulaşın" sayfa tipi adından da anlaşılabileceği gibi ziyaretçilerinizin web siteniz üzerinden size mesaj bırakabilmesini sağlarken, "Haberler/V7 RSS Haberler" sayfa tipleri ise özellikle arama motorlarında üst sıralarda bulunmanıza yönelik olarak geliştirilmiştir.
  Ürün/Hizmetlerim MenüsüEğer sitenizde ürün/hizmet tanıtımını veya satışını (e-ticaret paketi) gerçekleştirecekseniz, "Web Sitem - Web Aayfalarım" anamenüsünden sonra en sık kullanacağınız bölüm "Havuzlarım - Ürünlerim & Hizmetlerim" bölümüdür. e-jett Ürün/Hizmet modülü ufak ayarlarla sektörünüz için en ideal görünümde ürün ve hizmetlerinizi sergilemenizi sağlar ve tüm ürün ve hizmetlerinizde web sitenizin arama motorlarında zirvelerde bulunmasını sağlar.
  Dataforme-jett Dataform, RETURN Group® tarafından internette dinamik olarak çalışan veritabanlarına yüklü verileri mümkün olan en hızlı biçimde güncellemek için geliştirilmiş çoklu veri yöneticisidir.

  e-jett Dataform veri listesini ve güncelleme/ekleme ekranlarını bir arada barındırır. Bu sayede e-jett Dataform kullanıcıları veriler arasında geçiş yaparken "listeye dön", "veriyi seç", "güncelle" işlemlerini tek adımda gerçekleştirek zamanı en verimli kullanabilirler. e-jett Dataformun site yöneticilerine sağladığı en büyük avantaj ise, yeni veri ekleme, mevcut veriyi silme, mevcut veriyi güncelleme işlemlerinin tümünün aynı sayfadan yapılmasıdır.
  HTML Editörüe-jett HTML Editörü, web sitenizi geliştirirken yazı-resim dizgilerinizi ve stillerinizi web sayfanıza adapte edebilmeniz için geliştirilmiştir. e-jett HTML editörünün kullanım performanısınızı arttırmak için çok sayıda özelliği mevcuttur. e-jett HTML Editörü, içinde bulunduğunuz yönetim panelindeki yetkiler (dosya erişimi açık/kapalı, stil özellikleri aktif/pasif) gözönüne alınarak otomatik olarak oluşturulur.
  Görev Yöneticisi"Sanal Müdür - Görev Yöneticisi" menüsü ile ulaşacağınız görev yöneticiniz RETURN Group® hizmetlerinden en yüksek verimi alabilmeniz için tasarlanmış özel bir arabirimdir. Özellikle arama motorlarında istediğiniz kelimelerde 1. sayfada bulunmak sizin için önemli bir konu ise "Görev Yöneticiniz" sizin adınıza iş planınızı, sizin ayırabileceğinizi belirttiğiniz sürelere uygun bir şekilde otomatik olarak gerçekleştirir.