• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

Outlook Express programı kullanılarak e-mail gönderememe problemleri ve çözümüAşağıdaki yardım konusu sadece Outlook Express programı kullanarak gelen e-postalarını bilgisayarına indirebilen ancak dışarıya e-posta gönderemeyen müşterilerimiz içindir.
e-posta alma/gönderme problemleri ve çözümleri
 • Outlook Express programı kullanılarak e-mail gönderememe problemleri ve çözümü
 • Microsoft Outlook® 2003 programından e-posta gönderememe problemi ve çözümü
 • Microsoft Outlook® 2007 istemcisi ile e-posta gönderememe problemi ve çözümü
 • Windows Mail® programı kullanılarak e-posta gönderememe problemleri ve çözümü

  Eğer bilgisayarınıza yüklü olan Outlook Express programınız ile size gelen e-postaları alabiliyor ancak siz e-posta gönderemiyorsanız, bu durum genelde aşağıdaki nedenlerden kaynaklanmaktadır.
  1. Giden Posta Sunucum kimlik doğrulaması gerektiriyor (My server requires authentication) ayarınızı gerçekleştirmemiş olabilirsiniz.
  2. Türkiye'de yaşıyorsanız, Türkiye'de kullanımı yasaklanmış olan 25 numaralı SMTP portu ayarınızı "587" olarak güncellememiş olabilirsiniz.
  Her 2 problem kaynağı için mutlaka bilgisayarınızdaki Outlook Express programınıza kurulu e-posta hesap ayarlarınızı güncellemeniz gerekmektedir. Bunun için Outlook Express programınızı açınız ve aşağıdaki adımları takip ediniz.  Adım-1
  Outlook Express programınızın üst menüsünde yer alan Araçlar (İngilizce Outlook Express kullananlar için Tools) menüsünü seçip açılan listeden Hesaplar (Accounts) seçeneğini tıklayınız.

  Adım-2
  Karşınıza gelen İnternet Hesapları (Internet Accounts) penceresinde soldaki listede e-mail adresleriniz ve/veya posta sunucunuz yer alacaktır, email gönderme sorunu yaşadığınız e-posta adresinizi seçiniz ve sağ menüde yer alan Özellikler (Properties) butonuna basınız.

  Adım-3
  Karşınıza e-posta özellikleri (Mail Properties) penceresi açılacaktır. En üstteki sekmelerden Sunucu (Servers) sekmesini tıklayınız ve o sekmenin en alt bölümünde yer alan "Sunucum kimlik doğrulaması gerektiriyor" (My server requires authentication) kutucuğunu "seçili" hale getiriniz.

  Adım-4: Bu adımı sadece Türkiye'deki müşterilerimizin uygulaması gerekmektedir.
  Yine üstteki sekmelerden sağ en üst sekme olan Gelişmiş (Advanced) sekmesini tıklayınız ve o sekmenin en üst bölümünde yer alan Giden Posta (SMTP) port numarasını 587 olarak değiştiriniz ve "Tamam" (OK) butonuna basınız.  Bir önceki pencereye döndüğünüzde Kapat (Close) butonuna basınız.

  Not: Bu işlemlerden sonra Gönder ve Al işleminizi yeniden deneyiniz, eğer hala gönderim sorunu yaşıyor iseniz destek merkezimizle temasa geçiniz.