• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

Sosyal Ağlarınıza site tasarımınız üzerinde linkler verin (e-jett dyna yenilikleri-6)

e-jett » RETURN Group® » Makalelerimiz » Sosyal Ağlarınıza site tasarımınız üzerinde linkler verin (e-jett dyna yenilikleri-6)
Daha önce e-jett sayfa içlerine, bar objelerine linkler verebildiğiniz sosyal ağlarınız artık sitenizin künye alanında yer buluyor, ziyaretçileriniz tüm sayfalarınızdan size bağlanabilsinler diye...
Sosyal Ağlarınıza site tasarımınız üzerinde linkler verin (e-jett dyna yenilikleri-6)
Daha önce e-jett sayfa içlerine, bar objelerine linkler verebildiğiniz sosyal ağlarınız artık sitenizin künye alanında yer buluyor, ziyaretçileriniz tüm sayfalarınızdan size bağlanabilsinler diye...

e-jett "Genel Ayarlar - Sosyal Ağlarım" menüsü kişisel veya kurumsal sosyal ağlarınıza direkt web site tasarımınızın künye alanından linkler verebilmenize olanak sunuyor. Böylece tek tek sayfa içlerinden veya "Web Sitem / Klasör Özelleştir" menüleri üzerinden linkler vermek yerine tüm sitenize tek bir alandan link verebileceksiniz.

Özellikle çok sayıda sanal klasöre sahip hacimli web siteleri kullanan müşterilerimizin işini kolaylaştıracağını düşündüğümüz bu özelliği "Genel Ayarlar - Sosyal Ağlarım" menüsünü kullanarak aktif hale getirebilirsiniz.

Sisteme ön tanımı yapılmış sosyal ağ listesi şu şekildedir.

1. Facebook
2. Twitter
3. Google+
4. Youtube
5. Linkedin
6. Instagram

Künye alanınızda sosyal ağlarım linkerini kullanmaya hemen başlamak için sadece "Genel Ayarlar - Sosyal Ağlarım" bölümüne linklerinizi eklemeniz yeterli.

ÖNEMLİ BİLGİ

Bu yeni özellik, "Havuzlarım / Bar Objelerim / Linklerim" alanından sosyal ağlarınıza verdiğiniz linklerinizi etkilememektedir. Dilerseniz sosyal ağlarınıza linklerinizi bu bölümden vermeye devam edebilirsiniz.

 
Sitenizin künye alanına "sosyal ağlarım" linki eklediğinizde sitenize ayrıca internet sitenizden bağımsız bir "bize ulaşın" formu eklenecektir. Bu "bize ulaşın" formu üzerinden gelen mesajlar için bilgilendirme e-postaları sitenizin ana kullanıcı e-posta adresine gönderilecektir.

 

Neden Sosyal Ağlarım içinde yer alan bize ulaşın sayfası internet sitemden bağımsız?

Sitenizin tasarım alanı henüz bir "dil" seçimi gerçekleştirilmemiş bir alandır. Özellikle birden çok dilde web sitesi yayınlıyorsanız, bu link üzerinden açılacak "bize ulaşın" formunda sorulacak sorulara ait "isim, e-posta, konu, mesaj" gibi soru başlıkları linkin tıklandığı sayfa için geçerli olan "dil" tanımını kullanacaktır. Yani ziyaretçiniz bu sayfanıza Türkçe bir sayfadan geldi ise sorular Türkçe olarak, Rusça, İngilizce, Fransızca, Almanca gibi bir başka dildeki web sayfanızdan geldi ise soru başlıkları Rusça, İngilizce, Fransızca, Almanca, vb. olacaktır.

 

9.04.2015

HakkımızdaRETURN Group®, web sitenizi rakiplerinizin önüne çıkarmak için kesintisiz AR-GE faaliyetlerine devam eden, ürettiği internet yazılımları ile müşterilerine katma değer sağlayan bir şirketler topluluğudur. En bilindik ürünü e-jett Türkiye, ABD ve Fransa'da satılmakta, e-jett Türkiye'nin ender bilişim ihracatları arasındaki yerini güçlendirmektedir.
Başarılarımız Ürettiği eşsiz teknolojiler sayesinde müşterilerine her zaman rakiplerinden 1 adım önde olmalarını temin eden RETURN Group® 1996-2008 yılları arasında "Türkiye'de ilk" sloganıyla duyurduğu teknolojilerini 2008 yılından itibaren "dünyada ilk ve tek" olarak geliştirmiştir. RETURN Group® yazılımları Türkiye dışında ABD ve Fransa'da yaygın olarak ihraç edilmekte, e-jett ürünleri ise bu ülkeler dışında İngiltere, Çin ve Kanada'ya ihraç edilmektedir.

RETURN Group® 2003-2008 yılları arasında Tübitak Tenoparkında yer almıştır. e-jett ise TTGV tarafından desteklenmiş, TİDEB tarafından teşviğe layık görülmüş bir projedir. Şu anda patenti RETURN Group®'a ait 7 özel teknoloji dünyada sadece RETURN Group® müşterileri tarafından kullanılmaktadır.
MakalelerimizRETURN Group® yöneticilerinin sektördeki 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaştığı "Makaleler" alanı, web sitenizden daha fazla verim ve kazanç üretebilmeniz için öneriler barındırmaktadır.
ReferanslarımızŞu anda bağlı olduğunuz e-jett-1 ana makinasındaki referanslarımıza veya tüm RETURN Group® referanslarına bu menü vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir hazır web sitesi veya e-ticaret yazılımızı lisanslı kullanıyorsanız ve RETURN Group® sayfasında linkiniz yer almıyor ise, destek ekibimize konuyu ileterek, sitenizin referanslar sayfamıza eklenmesini hızlandırabilirsiniz.
e-jett Referanslarımız (1000+), Tüm RETURN Group® Referanslarımız (TR-ABD) (FR Eksik) (2000+)
Bize ulaşınRETURN Group® müşteri hizmetleriyle temasa geçerek, online olarak teklif alabilir, e-jett kullanımı veya web sitenizle ilgili bilgi almak istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.
www.return.com.trRETURN Group® hakkında daha ayrıntılı Türkçe bilgiyi, RETURN Group® Türkiye - RETURN Bilişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kurumsal web sitesi www.return.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.
 • Mobil uyumluluğa geçiş hakkında pratik bilgiler
 • RSS Haberler sayfa tipinde tesbit edilen mobil uyumluluk problemleri giderildi
 • RETURN Group Mail Sunucuları Kullanım Politikasında Değişiklik Bilgisi
 • e-jett e-ticaret ve Plus paketin Üye Sözleşmeleri ve Yasal Evraklar modülü güncellendi
 • DYNA bannerlar ile ziyaretçilerinizin dikkatini çekin! Dyna Banner yerleşim düzeni sisteme eklendi.
 • e-bülten gönderimi için STMP ayarlarınızı güncellediniz mi?
 • Ücretsiz mobil upgrade promosyonumuz sona ermiştir.
 • "Paylaş" ve "Yazdır" özellikleri "Sayfa Başlığı" alanına taşındı.
 • e-jett 8.1 servis paketi sisteme yüklenmiştir.
 • Mobil uyumluluk testleri 6 farklı mobil cihaz simülasyonu olarak sisteme eklendi.
 • e-jett'te yeni bir hazır sayfa tipi: Anketlerim (e-jett dyna yenilikleri-10)
 • e-jett ile mobil uyumluluğa pratik geçiş klavuzu posta adreslerinize gönderilmiştir.
 • CSS3 stiller / internet sitenizin arkaplan özellikleri - 2 (e-jett dyna yenilikleri-9)
 • internet sitenizin arkaplan özellikleri - 1 (e-jett dyna yenilikleri-8)
 • Bar Objelerim stilleriniz tümüyle yenilendi (e-jett dyna yenilikleri-7)
 • Sosyal Ağlarınıza site tasarımınız üzerinde linkler verin (e-jett dyna yenilikleri-6)
 • e-bülten ve e-ticaret menüleri birleştirildi. (e-jett dyna yenilikleri-5)
 • e-jett email kapasiteleriniz 2X arttırıldı! (e-jett dyna yenilikleri-4)
 • e-jett hazır web sitesi kontrol paneli menü yapısı (e-jett dyna yenilikleri-3)
 • Kullanımınıza sunulan yeni web tasarım buttonları (menüleri) (e-jett dyna yenilikleri-2)