• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

e-bülten gönderimi için STMP ayarlarınızı güncellediniz mi?

e-jett » RETURN Group® » Makalelerimiz » e-bülten gönderimi için STMP ayarlarınızı güncellediniz mi?
ÖNEMLİ: Bu bülten e-jett PROmax, PLUS ve e-ticaret paketleri içindir. e-posta şifreleme standartlarımızın değişmesi sonrası e-bülten gönderiminde veya siteniz üzerinden gönderilen e-postalarda sorun mu yaşıyorsunuz?
e-bülten gönderimi için STMP ayarlarınızı güncellediniz mi?
ÖNEMLİ: Bu bülten e-jett PROmax, PLUS ve e-ticaret paketleri içindir. e-posta şifreleme standartlarımızın değişmesi sonrası e-bülten gönderiminde veya siteniz üzerinden gönderilen e-postalarda sorun mu yaşıyorsunuz?

RETURN Group tarafından e-posta şifre standartlarının yeniden belirlenmesi sonrası, e-posta şifresini değiştiren, web sitesinde e-bülten veya üyelik sistemi olan paket kullanıcıları (PROmax, PLUS ve e-ticaret) için önemli hatırlatma:

e-jett "Hesaplarım / e-posta Hesaplarım" menüsü genel olarak yeni e-posta açma/kapama/güncelleme işlemlerini gerçekleştirdiğiniz paneldir.

Ancak "Hesaplarım / e-posta Hesaplarım" sayfasının adres satırında görünen sayfa e-jett.com olsa dahi, veriler e-posta sunucumuza ait online verilerdir. Bu sayfada yaptığınız her türlü değişiklik, 1 dakika içinde e-posta sunucumuzda güncellenmektedir. Bu sayfada yapılan güncellemeler "Genel Ayarlar / SMTP Ayarlarım" menüsünde değişiklik yapmamaktadır.

"Genel Ayarlar / SMTP Ayarlarım" sayfası ise, kullandığınız e-posta sunucusu RETURN Group sunucuları olsun olmasın, e-bültenlerinizde veya site üyelerinizin işlemlerinde siteniz üzerinden gönderilen e-postaların ayarlarının gerçekleştiği alandır.

Eğer siteniz adına gönderilecek e-mailler için kullandığınız e-bülten adresinize ait şifreyi "Hesaplarım / e-posta Hesaplarım" sayfasından güncelledi iseniz, "Genel Ayarlar - SMTP Ayarlarım" sayfasından da e-bülten tanımı yaptığınız adresinizin şifresini güncellemelisiniz.

EK BİLGİ

Mail sunucularımızda 15 Nisan 2015 - 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında aşağıdaki 3 hata nedeniyle gönderilemeyen e-postalarda %7 artış yaşanmıştır.

 1. (550 5.7.1. We don't relay) Kimlik doğrulamasız gönderim istedi reddi
 2. (550 5.7.1. Access not allowed) erişim izni verilmedi
 3. (550 5.7.1. Permission denied) izin verilmedi yetki hatası
 

e-jett e-bülten kullanıyorsanız veya site içi üyelik sistemi kullanıyorsanız, lütfen "Genel Ayarlar / SMTP Ayarlarım" sayfasından şifrenizin geçerli olduğunu kontrol ediniz. Bu sayfada bir güncelleme yaptığınızda, eğer şifreniz doğru ise, sayfada tanımlı olan e-posta adresinize bir adet deneme e-postası gelecektir. e-posta size ulaşmadı ise, şifre veya SMTP adresiniz hatalı demektir.

3.06.2015

HakkımızdaRETURN Group®, web sitenizi rakiplerinizin önüne çıkarmak için kesintisiz AR-GE faaliyetlerine devam eden, ürettiği internet yazılımları ile müşterilerine katma değer sağlayan bir şirketler topluluğudur. En bilindik ürünü e-jett Türkiye, ABD ve Fransa'da satılmakta, e-jett Türkiye'nin ender bilişim ihracatları arasındaki yerini güçlendirmektedir.
Başarılarımız Ürettiği eşsiz teknolojiler sayesinde müşterilerine her zaman rakiplerinden 1 adım önde olmalarını temin eden RETURN Group® 1996-2008 yılları arasında "Türkiye'de ilk" sloganıyla duyurduğu teknolojilerini 2008 yılından itibaren "dünyada ilk ve tek" olarak geliştirmiştir. RETURN Group® yazılımları Türkiye dışında ABD ve Fransa'da yaygın olarak ihraç edilmekte, e-jett ürünleri ise bu ülkeler dışında İngiltere, Çin ve Kanada'ya ihraç edilmektedir.

RETURN Group® 2003-2008 yılları arasında Tübitak Tenoparkında yer almıştır. e-jett ise TTGV tarafından desteklenmiş, TİDEB tarafından teşviğe layık görülmüş bir projedir. Şu anda patenti RETURN Group®'a ait 7 özel teknoloji dünyada sadece RETURN Group® müşterileri tarafından kullanılmaktadır.
MakalelerimizRETURN Group® yöneticilerinin sektördeki 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaştığı "Makaleler" alanı, web sitenizden daha fazla verim ve kazanç üretebilmeniz için öneriler barındırmaktadır.
ReferanslarımızŞu anda bağlı olduğunuz e-jett-1 ana makinasındaki referanslarımıza veya tüm RETURN Group® referanslarına bu menü vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir hazır web sitesi veya e-ticaret yazılımızı lisanslı kullanıyorsanız ve RETURN Group® sayfasında linkiniz yer almıyor ise, destek ekibimize konuyu ileterek, sitenizin referanslar sayfamıza eklenmesini hızlandırabilirsiniz.
e-jett Referanslarımız (1000+), Tüm RETURN Group® Referanslarımız (TR-ABD) (FR Eksik) (2000+)
Bize ulaşınRETURN Group® müşteri hizmetleriyle temasa geçerek, online olarak teklif alabilir, e-jett kullanımı veya web sitenizle ilgili bilgi almak istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.
www.return.com.trRETURN Group® hakkında daha ayrıntılı Türkçe bilgiyi, RETURN Group® Türkiye - RETURN Bilişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kurumsal web sitesi www.return.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.
 • Mobil uyumluluğa geçiş hakkında pratik bilgiler
 • RSS Haberler sayfa tipinde tesbit edilen mobil uyumluluk problemleri giderildi
 • RETURN Group Mail Sunucuları Kullanım Politikasında Değişiklik Bilgisi
 • e-jett e-ticaret ve Plus paketin Üye Sözleşmeleri ve Yasal Evraklar modülü güncellendi
 • DYNA bannerlar ile ziyaretçilerinizin dikkatini çekin! Dyna Banner yerleşim düzeni sisteme eklendi.
 • e-bülten gönderimi için STMP ayarlarınızı güncellediniz mi?
 • Ücretsiz mobil upgrade promosyonumuz sona ermiştir.
 • "Paylaş" ve "Yazdır" özellikleri "Sayfa Başlığı" alanına taşındı.
 • e-jett 8.1 servis paketi sisteme yüklenmiştir.
 • Mobil uyumluluk testleri 6 farklı mobil cihaz simülasyonu olarak sisteme eklendi.
 • e-jett'te yeni bir hazır sayfa tipi: Anketlerim (e-jett dyna yenilikleri-10)
 • e-jett ile mobil uyumluluğa pratik geçiş klavuzu posta adreslerinize gönderilmiştir.
 • CSS3 stiller / internet sitenizin arkaplan özellikleri - 2 (e-jett dyna yenilikleri-9)
 • internet sitenizin arkaplan özellikleri - 1 (e-jett dyna yenilikleri-8)
 • Bar Objelerim stilleriniz tümüyle yenilendi (e-jett dyna yenilikleri-7)
 • Sosyal Ağlarınıza site tasarımınız üzerinde linkler verin (e-jett dyna yenilikleri-6)
 • e-bülten ve e-ticaret menüleri birleştirildi. (e-jett dyna yenilikleri-5)
 • e-jett email kapasiteleriniz 2X arttırıldı! (e-jett dyna yenilikleri-4)
 • e-jett hazır web sitesi kontrol paneli menü yapısı (e-jett dyna yenilikleri-3)
 • Kullanımınıza sunulan yeni web tasarım buttonları (menüleri) (e-jett dyna yenilikleri-2)