• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

Bar Objelerim stilleriniz tümüyle yenilendi (e-jett dyna yenilikleri-7)

e-jett » RETURN Group® » Makalelerimiz » Bar Objelerim stilleriniz tümüyle yenilendi (e-jett dyna yenilikleri-7)
65 farklı stile sahip yeni bar objelerim sistemi, e-jett'in önceki sistemlerinden alışkın olduğunuz üzere yine şeffaf olarak hazırlandı ve beraberinde sunduğu 800 renkten oluşan renk kartelası ile sınırsız görünüm seçeneği sunmaktadır.
Bar Objelerim stilleriniz tümüyle yenilendi (e-jett dyna yenilikleri-7)
65 farklı stile sahip yeni bar objelerim sistemi, e-jett'in önceki sistemlerinden alışkın olduğunuz üzere yine şeffaf olarak hazırlandı ve beraberinde sunduğu 800 renkten oluşan renk kartelası ile sınırsız görünüm seçeneği sunmaktadır.

e-jett size basit bir şablon sitenin sunabileceklerinin çok ötesinde olarak, RETURN Group tarafından geliştirilen "e-jett transparency" özelliğini sunmaktadır. Böylece tekdüze bir tasarım yerine çok sayıda obje stili arasından seçim yaparak, seçtiğiniz objeleri dilediğiniz renge boyamanıza olanak sağlanmaktadır.

Yeni bar objeleriniz 65 stil x 800 renk = 52.000 farklı bar objesi görünümü sunmaktadır.

e-jett'in bir önceki sürümü olan e-jett FX sizlere 28 farklı görünüm seçeneğini 64 renklik renk kartelası ile sunarak 28x64 = 1.792 adet farklı görünüm sunmaktaydı.

Tabi ki yenilik bu kadarla sınırlı değil...


İlk olarak 2005 yılında e-jett'in 3. sürümünde; henüz Adobe® firması Macromedia® şirketinden Flash® yazılımını satın almadan evvelki bir dönemde geliştirilen bar objelerim tasarımlarınız tümü ile Flash tabanlı idi.

2008 yılından itibaren mobil cihazların yaygınlaşmasıyla internet sektöründe ve web sitelerinde kullanılan objelerde çok hızlı bir değişim yaşandı. Özellikle bu değişimi 2011 yılından itibaren Apple®'ın piyasada çok yaygınlaşan iPhone serisi akıllı telefonları ve iPad serisi tabletlerinin güvenlik açıkları olduğu gerekçesiyle Flash objelerini desteklememe kararı ciddi olarak tetikledi.

2012 yılından bu yana e-jett içinde yer alan butonlar, bar objeleri gibi objelerin tümü için Flash desteğinin yanı sıra Javascript ve CSS tabanlı tüm web tarayıcılarla uyumlu olan yeni objeler sisteme eklendi ve müşterilerimize duyurarak talep edenlerin Flash kullanmaya devam edebilecekleri, talep edenlerin "stil" özellikleri ile hazırlanan bar ve butonlara geçiş imkanı sunulmuştu. Tabi o dönemde Apple ve Adobe arasında görüşmelerin sürüyor olması hazırladığımız yeni objelerin sınırlı adette olmasına neden olmuştu.

ÖNEMLİ BİLGİ

e-jett'in 8. sürümü olan e-jett dyna ile birlikte "yatay menü" ve "bar objelerim" tasarımlarından Flash desteği tümü ile kaldırılmıştır.

Eğer internet siteniz e-jett sistemine ait yatay menü barındırıyor ise şu anda kullandığınız menüleriniz tümü ile Javascript ve CSS tabanlı olarak hazırlanmıştır.

Aynı şekilde internet sitenizin sağ/sol sütünlarında e-jett tümleşik bar objelerini kullanıyorsanız şu anda kullandığınız bar objeleriniz tümü ile Javascript ve CSS tabanlı olarak hazırlanmıştır.

NOT: Yatay menülerde de Flash desteği kaldırılacaktır. Tüm yatay menüler için otomatik değişim gelecek hafta içinde gerçekleştirilecektir.
 


Bar objelerim ve yatay menüleriniz için mevcut olan bu değişim için bir işlem yapmanıza gerek yoktur, tüm müşterilerimizin web sitelerinde geçiş otomatik olarak gerçekleştirilmiştir.

Her zaman e-jett;
- "Web sitem v8 / Tasarım / Bar OBjelerim"
- "Web sitem v8 / Tasarım / Menüler"
kontrol panellerini ziyaret ederek menü ve bar objeleri seçeneklerine ulaşabilir ve yeni tasarımlarlar arasından sitenize uygun gördüğünüz tasarımı seçebilir ve renk değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hatırlatma

Web sitenizin e-jett dyna güncellemelerinin RETURN Group tarafından gerçekleştirilmesini ister misiniz?

e-jett-8'e eklenen şablon hazırlayıcısı, mobile uyumluluk (cep uyumluluğu) gibi bir çok yeni özellik mevcuttur.

Eğer web sitenizin genel görünümünün ve mobile ayarlarının sizin yerinize RETURN Group tarafından  e-jett-8 özelliklerinin tümünü kullanacak şekilde gerçekleştirilmesini istiyorsanız, e-jett dyna tarifeleri belirlenmiştir:

e-jett özel tasarım kullanıcıları için;
Web sitenizin özel tasarımının "e-jett dyna" özelliklerini kullanacak şekilde upgrade edilmesi için hizmet bedeli 199 USD + KDV'dir. Online olarak "Hesaplarım / Ödemelerim" menüsünden bu hizmeti satın alabilirsiniz.

e-jett standart tasarım kullanıcıları için;
1 Nisan 2015 - 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz 3 yıllık e-jett paket ödemesi halinde BONUS olarak ücretsiz tasarım upgrade hizmeti verilecektir.

10.04.2015

HakkımızdaRETURN Group®, web sitenizi rakiplerinizin önüne çıkarmak için kesintisiz AR-GE faaliyetlerine devam eden, ürettiği internet yazılımları ile müşterilerine katma değer sağlayan bir şirketler topluluğudur. En bilindik ürünü e-jett Türkiye, ABD ve Fransa'da satılmakta, e-jett Türkiye'nin ender bilişim ihracatları arasındaki yerini güçlendirmektedir.
Başarılarımız Ürettiği eşsiz teknolojiler sayesinde müşterilerine her zaman rakiplerinden 1 adım önde olmalarını temin eden RETURN Group® 1996-2008 yılları arasında "Türkiye'de ilk" sloganıyla duyurduğu teknolojilerini 2008 yılından itibaren "dünyada ilk ve tek" olarak geliştirmiştir. RETURN Group® yazılımları Türkiye dışında ABD ve Fransa'da yaygın olarak ihraç edilmekte, e-jett ürünleri ise bu ülkeler dışında İngiltere, Çin ve Kanada'ya ihraç edilmektedir.

RETURN Group® 2003-2008 yılları arasında Tübitak Tenoparkında yer almıştır. e-jett ise TTGV tarafından desteklenmiş, TİDEB tarafından teşviğe layık görülmüş bir projedir. Şu anda patenti RETURN Group®'a ait 7 özel teknoloji dünyada sadece RETURN Group® müşterileri tarafından kullanılmaktadır.
MakalelerimizRETURN Group® yöneticilerinin sektördeki 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaştığı "Makaleler" alanı, web sitenizden daha fazla verim ve kazanç üretebilmeniz için öneriler barındırmaktadır.
ReferanslarımızŞu anda bağlı olduğunuz e-jett-1 ana makinasındaki referanslarımıza veya tüm RETURN Group® referanslarına bu menü vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir hazır web sitesi veya e-ticaret yazılımızı lisanslı kullanıyorsanız ve RETURN Group® sayfasında linkiniz yer almıyor ise, destek ekibimize konuyu ileterek, sitenizin referanslar sayfamıza eklenmesini hızlandırabilirsiniz.
e-jett Referanslarımız (1000+), Tüm RETURN Group® Referanslarımız (TR-ABD) (FR Eksik) (2000+)
Bize ulaşınRETURN Group® müşteri hizmetleriyle temasa geçerek, online olarak teklif alabilir, e-jett kullanımı veya web sitenizle ilgili bilgi almak istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.
www.return.com.trRETURN Group® hakkında daha ayrıntılı Türkçe bilgiyi, RETURN Group® Türkiye - RETURN Bilişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kurumsal web sitesi www.return.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.
 • Mobil uyumluluğa geçiş hakkında pratik bilgiler
 • RSS Haberler sayfa tipinde tesbit edilen mobil uyumluluk problemleri giderildi
 • RETURN Group Mail Sunucuları Kullanım Politikasında Değişiklik Bilgisi
 • e-jett e-ticaret ve Plus paketin Üye Sözleşmeleri ve Yasal Evraklar modülü güncellendi
 • DYNA bannerlar ile ziyaretçilerinizin dikkatini çekin! Dyna Banner yerleşim düzeni sisteme eklendi.
 • e-bülten gönderimi için STMP ayarlarınızı güncellediniz mi?
 • Ücretsiz mobil upgrade promosyonumuz sona ermiştir.
 • "Paylaş" ve "Yazdır" özellikleri "Sayfa Başlığı" alanına taşındı.
 • e-jett 8.1 servis paketi sisteme yüklenmiştir.
 • Mobil uyumluluk testleri 6 farklı mobil cihaz simülasyonu olarak sisteme eklendi.
 • e-jett'te yeni bir hazır sayfa tipi: Anketlerim (e-jett dyna yenilikleri-10)
 • e-jett ile mobil uyumluluğa pratik geçiş klavuzu posta adreslerinize gönderilmiştir.
 • CSS3 stiller / internet sitenizin arkaplan özellikleri - 2 (e-jett dyna yenilikleri-9)
 • internet sitenizin arkaplan özellikleri - 1 (e-jett dyna yenilikleri-8)
 • Bar Objelerim stilleriniz tümüyle yenilendi (e-jett dyna yenilikleri-7)
 • Sosyal Ağlarınıza site tasarımınız üzerinde linkler verin (e-jett dyna yenilikleri-6)
 • e-bülten ve e-ticaret menüleri birleştirildi. (e-jett dyna yenilikleri-5)
 • e-jett email kapasiteleriniz 2X arttırıldı! (e-jett dyna yenilikleri-4)
 • e-jett hazır web sitesi kontrol paneli menü yapısı (e-jett dyna yenilikleri-3)
 • Kullanımınıza sunulan yeni web tasarım buttonları (menüleri) (e-jett dyna yenilikleri-2)