• %100 Mobile Uyumluluk!

  %100 Mobile Uyumluluk!

  e-jett 8 ile web siteniz tüm cihazlara uyumlu... Hemen e-jett v8'e terfi edin! 1 ay denemesi bedava!

 • Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  Arama motorlarında başarı bir şans mıdır?

  google'da reklam vermeden 1.,2.,3. sırada bulunan müşterilerimizin rakiplerinden özür dileriz! :)

 • e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD\x27den başlayan fiyatlarla!

  e-jett-8 Kişisel web sitesi 79 USD'den başlayan fiyatlarla!

  Üstelik sınırsız web alanı ve 1 GB'lık size özel e-posta adresiniz ile...

 • e-jett DYNA ile hedefinizi 12\x27den vurmaya hazır olun!

  e-jett DYNA ile hedefinizi 12'den vurmaya hazır olun!

  e-jett dyna 8 ile farkedileceksiniz...

share on facebook  tweet  share on google  print  

e-jett ile mobil uyumluluğa pratik geçiş klavuzu posta adreslerinize gönderilmiştir.

e-jett » RETURN Group® » Makalelerimiz » e-jett ile mobil uyumluluğa pratik geçiş klavuzu posta adreslerinize gönderilmiştir.
"Mobil uyumluluk işlemlerini nasıl yapabilirim?" sorusu neredeyse tüm müşterilerimizin ortak gündemi oldu. Mobil uyumluluğa geçiş konusunun çözümü olarak, yazılımcılarımız size sitenizi mobil uyumlu hale getirebilmeniz için bir pratik klavuz hazırladılar.
e-jett ile mobil uyumluluğa pratik geçiş klavuzu posta adreslerinize gönderilmiştir.
"Mobil uyumluluk işlemlerini nasıl yapabilirim?" sorusu neredeyse tüm müşterilerimizin ortak gündemi oldu. Mobil uyumluluğa geçiş konusunun çözümü olarak, yazılımcılarımız size sitenizi mobil uyumlu hale getirebilmeniz için bir pratik klavuz hazırladılar.
1 Nisan 2015 tarihinden sonraki bir çok gelişim raporumuzda belirttiğimiz üzere Mobil uyumluluğa geçiş işlemleri internet sitenizin görünümünde belirgin değişikliklere neden olacaktır. Sitenizde görsel bir değişim söz konusu olduğu için bu geçiş çalışmaları RETURN Group tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmemiştir.
 
Yine de bu geçiş işlemlerini yapmayı dilerseniz, size lazım olan tüm araçlar e-jett yönetim panelinize ücretsiz ürün geliştirme kapsamında eklenmiştir.
 
Web sitenizin google'da (öncelikli bir sırada) bulunması sizin için/şirketiniz önemli bir konu ise mutlaka klavuzumuzu inceleyerek, gerekli işlemleri gerçekleştiriniz.
 
Son 1 hafta içerisinde duyurularımızda belirttiğimiz üzere, Google 21 Nisan 2015 tarihi itibari ile tüm arama sıralamasını değiştiren yeni bir uygulama başlattı. Bir internet sitesinin mobil cihazlarla uyumlu olup olmaması bundan sonra o sitenin bulunma sıralamasında etkili olacaktır. Bu yüzden eğer bulunma sıralamanızı iyileştirmek istiyorsanız mutlaka web sitenizi mobil cihazlar ile uyumlu hale getirmelisiniz.
 
Bugün e-posta adreslerinize gönderdiğimiz "Mobil uyumluluğa pratik geçiş klavuzu" bu işlemleri gerçekleştirken en az detaya takılarak, pratik bir şekilde tasarımınızda ve sayfa içeriklerinizde acil değişim gerektiren konuları ve bu işlemleri nasıl gerçekleştirebileceğinizi açıklamaktadır.
 
Eğer klavuz e-posta adresinize ulaşmamış ise e-jett üye girişi gerçekleştirdikten sonra açılan sayfada download linki yer almaktadır.
 
Siteniz için gerekli güncellemelere başlamadan önce lütfen anasayfanız için gerekli işlemlerin ortalama 2 saat süreceğini göz önüne alınız.
 
 

HATIRLATMALAR

Tüm müşterilerimiz için e-jett-8 kontrol paneli ücretsiz olarak kullanımınıza açılmıştır. İnternet sitenizin ekte yer alan klavuz yardımı ile e-jett-8'e ücretsiz olarak yükseltebilirsiniz.
 
Yine duyurularımızda belirttiğimiz üzere dileyen müşterilerimiz, bu değişiklik çalışmalarını kendi bünyelerinde gerçekleştirebilecekleri gibi, RETURN Group'tan bu geçiş işlemlerinin gerçekleştirilmesi hizmetini satın alabilirler. Hizmet bedeli 199 USD + KDV'dir, ortalama 1 site için çalışma süresi 3 saattir. Tüm tasarım özellikleri bu hizmete dahildir. Sayfa içerikleri bu hizmete dahil değildir.
 
Yine duyurularımızda belirttiğimiz üzere RETURN Group bu hizmeti ücretsiz promosyon olarak da sunmuştur.
 
1 Nisan 2015 - 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında e-jett hizmet süresi uzatmalarınızda "3 yıl süre uzatma" seçiminde promosyon olarak ek hizmet süresi yerine ücretsiz e-jett-8 upgrade hizmeti sunulmaktadır.
 

Promosyon sahibi RETURN Bilişim San. Tic. A.Ş. ve RETURN Technology LLC, bu promosyonu süresinden evvel bitirme, süre uzatma haklarına sahiptir.

23.04.2015

HakkımızdaRETURN Group®, web sitenizi rakiplerinizin önüne çıkarmak için kesintisiz AR-GE faaliyetlerine devam eden, ürettiği internet yazılımları ile müşterilerine katma değer sağlayan bir şirketler topluluğudur. En bilindik ürünü e-jett Türkiye, ABD ve Fransa'da satılmakta, e-jett Türkiye'nin ender bilişim ihracatları arasındaki yerini güçlendirmektedir.
Başarılarımız Ürettiği eşsiz teknolojiler sayesinde müşterilerine her zaman rakiplerinden 1 adım önde olmalarını temin eden RETURN Group® 1996-2008 yılları arasında "Türkiye'de ilk" sloganıyla duyurduğu teknolojilerini 2008 yılından itibaren "dünyada ilk ve tek" olarak geliştirmiştir. RETURN Group® yazılımları Türkiye dışında ABD ve Fransa'da yaygın olarak ihraç edilmekte, e-jett ürünleri ise bu ülkeler dışında İngiltere, Çin ve Kanada'ya ihraç edilmektedir.

RETURN Group® 2003-2008 yılları arasında Tübitak Tenoparkında yer almıştır. e-jett ise TTGV tarafından desteklenmiş, TİDEB tarafından teşviğe layık görülmüş bir projedir. Şu anda patenti RETURN Group®'a ait 7 özel teknoloji dünyada sadece RETURN Group® müşterileri tarafından kullanılmaktadır.
MakalelerimizRETURN Group® yöneticilerinin sektördeki 10 yılı aşkın bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaştığı "Makaleler" alanı, web sitenizden daha fazla verim ve kazanç üretebilmeniz için öneriler barındırmaktadır.
ReferanslarımızŞu anda bağlı olduğunuz e-jett-1 ana makinasındaki referanslarımıza veya tüm RETURN Group® referanslarına bu menü vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir hazır web sitesi veya e-ticaret yazılımızı lisanslı kullanıyorsanız ve RETURN Group® sayfasında linkiniz yer almıyor ise, destek ekibimize konuyu ileterek, sitenizin referanslar sayfamıza eklenmesini hızlandırabilirsiniz.
e-jett Referanslarımız (1000+), Tüm RETURN Group® Referanslarımız (TR-ABD) (FR Eksik) (2000+)
Bize ulaşınRETURN Group® müşteri hizmetleriyle temasa geçerek, online olarak teklif alabilir, e-jett kullanımı veya web sitenizle ilgili bilgi almak istediğiniz her konuda bize ulaşabilirsiniz.
www.return.com.trRETURN Group® hakkında daha ayrıntılı Türkçe bilgiyi, RETURN Group® Türkiye - RETURN Bilişim Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kurumsal web sitesi www.return.com.tr adresinden temin edebilirsiniz.
 • Mobil uyumluluğa geçiş hakkında pratik bilgiler
 • RSS Haberler sayfa tipinde tesbit edilen mobil uyumluluk problemleri giderildi
 • RETURN Group Mail Sunucuları Kullanım Politikasında Değişiklik Bilgisi
 • e-jett e-ticaret ve Plus paketin Üye Sözleşmeleri ve Yasal Evraklar modülü güncellendi
 • DYNA bannerlar ile ziyaretçilerinizin dikkatini çekin! Dyna Banner yerleşim düzeni sisteme eklendi.
 • e-bülten gönderimi için STMP ayarlarınızı güncellediniz mi?
 • Ücretsiz mobil upgrade promosyonumuz sona ermiştir.
 • "Paylaş" ve "Yazdır" özellikleri "Sayfa Başlığı" alanına taşındı.
 • e-jett 8.1 servis paketi sisteme yüklenmiştir.
 • Mobil uyumluluk testleri 6 farklı mobil cihaz simülasyonu olarak sisteme eklendi.
 • e-jett'te yeni bir hazır sayfa tipi: Anketlerim (e-jett dyna yenilikleri-10)
 • e-jett ile mobil uyumluluğa pratik geçiş klavuzu posta adreslerinize gönderilmiştir.
 • CSS3 stiller / internet sitenizin arkaplan özellikleri - 2 (e-jett dyna yenilikleri-9)
 • internet sitenizin arkaplan özellikleri - 1 (e-jett dyna yenilikleri-8)
 • Bar Objelerim stilleriniz tümüyle yenilendi (e-jett dyna yenilikleri-7)
 • Sosyal Ağlarınıza site tasarımınız üzerinde linkler verin (e-jett dyna yenilikleri-6)
 • e-bülten ve e-ticaret menüleri birleştirildi. (e-jett dyna yenilikleri-5)
 • e-jett email kapasiteleriniz 2X arttırıldı! (e-jett dyna yenilikleri-4)
 • e-jett hazır web sitesi kontrol paneli menü yapısı (e-jett dyna yenilikleri-3)
 • Kullanımınıza sunulan yeni web tasarım buttonları (menüleri) (e-jett dyna yenilikleri-2)